Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nekem miert nem segit Isten a...

Nekem miert nem segit Isten a szerelembe?

Figyelt kérdés
Eddig meg soha nem volt olyan baratom akit en is szerettem volna.... Ha megtetszik valaki mindig kerem Istent hogy segitsen egyszer hogy vegre legyen mar valami de soha. Es ez folyik mar vagy 10 eve...
2010. dec. 1. 12:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Azért nem találtál még igazi barátra, mert nem jött el az igazi. Válásom után négy évig egyedül voltam a kislányommal. Nem is kerestem párt magamnak, elég volt kihevernem a dolgot.Aztán csak úgy jött valaki az életembe, és teljesen váratlanul.Sőt még csak azt sem mondhatom, hogy eleinte az esetem volt. És már 10 éves házasságban élünk együtt, és még mindig nagyon szeretem,és ő is engem. Eljön neked is majd figyelmed meg az igazi.
2010. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Isten szerint a szerelem nem elég, egy kapcsolathoz házassági szándék is kell, hisz a Teremtő csak a házassági kötelékben engedélyezi a szexet. vagyis a szexuális vonzalom, vagy szerelem, amit érzel, Isten szerint kevés ahhoz, hogy támogasson téged, vagy éppen úgy támogat, hogy ne szerezz maradandó érzelmi károsodást, és ne csalódj. az is előfordulhat, hogy nem kéred őt imában arra, hogy segítsen.
2010. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mert egyik sem illik hozzád, akit választasz.
2010. dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
En nem keresem a szerelmet csak egy ferfi "megigezett" joba voltunk es ugy neztem ra mint egy ferfire am megse lett belole semmi. Ha Isten szeret, akkor miert nem lehetek egyszer en is boldog?? Mert a szuloknel ugy van hogy amelyik szulo szereti a gyemeket az azt szeretne hogy boldog legyen..... De en meg soha nem voltam igazan boldog :-( es akarmennyit kerem O nem segit......
2010. dec. 1. 13:08
 5/24 anonim ***** válasza:
tudod, sokszor az a baj, hogy kéred a segítséget, azaz imádkozol, de a szívedben elhatároztad, hogyan segítsen neked Isten. ámde sok esetben mi, halandó emberek rosszul ítélünk meg helyzeteket. A biblia szerint Isten mindem próbából megmutatja a kiutat. lehet, hogy rossz helyről várod a választ. Isten nem dévényi tibi bácsi, aki kívánságokat teljesít. ő a helyes döntésben segít. sokszor ehhez bizony alázat kell. ne határozd el, hogyan segítsen Isten, hanem figyeld, hogyan segít. és kitartóan imádkozz.
2010. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

Mert istent úgy különösebben nem érdeklik az emberek itt lent!

Gondolom jobb dolga is van az öregnek:)


De minek jársz olyanokkal akit nem szeretsz?? Én nem tudnám azt elviselni magam mellett akit nem szeretek!!

2010. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nemlétező dolgokhoz hiába beszélsz. Inkább tegyél valamit,mozdulj rá arra aki megtetszik,többre mész vele
2010. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azert jarok olyanokkal akiket nem szeretek mert akiket szeretek azok soha nem akarnak tolem semmit....:-(
2010. dec. 1. 13:24
 9/24 A kérdező kommentje:
Ramozdultam tobbszor... A legutolsoval jo kapcsolatban voltam mar addig fajult a dolog mert mindig irogattam neki meg beszeltem vele hogy egyszeruen o mar hozzam se szol es a legrosszabb hogy azt se tudom miert..... Egyebkent meg no/lany letemre hogy mozduljak mindig pasasokra ha tetszenek? Egy ido utan majd elmondanak mindennek...
2010. dec. 1. 13:27
 10/24 anonim válasza:

Hát nem ez a megoldás! Isten meg létezik csak nehogy már ő oldjon megmindent!


Amúgy mindenkinek megvan apárja és előbb utóbb meg is találod

2010. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!