Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak nálunk fordul elő, hogy...

Csak nálunk fordul elő, hogy a karácsonyi készülődés mindenkit idegessé tesz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 11:54
 1/7 anonim válasza:
Nem, megnyugodhatsz, nálunk is :)
2010. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is.

Karácsony = hiszti, veszekedés, duzzogás, sértődés, hangos szavak.

Addig jó a karácsony, míg kicsi az ember.

2010. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha ez így van, akkor érdekes, hogy a kicsiknek meg hazugságra épül az egész. vajon ilyen ünnep, ami a fentebb leírtakat váltja ki, származhat Istentől?
2010. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16:01 Ezt az ünnepet az emberek tették ilyenné, régen egész más volt... Egyre inkább olyan az egész karácsonymizéria, mint egy szülinapi parti, ahova épp az ünnepeltet felejtik el meghívni...
2010. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
örülök, hogy egybehoztad a születésnapot és a karácsonyt, mivel a biblia szerint mindkettő pogány, sátánista ünnep, nézd meg, kik tartottak születésnapot a biblia szerint, és milyen kimenetele volt, és napjainkban melyik vallás fő ünnepe a születésnap. nem véletlen, hogy sátán a hazugság atyja, aki emberölő volt kezdettől fogva.
2010. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most nem a vallási rész érdekli a kérdezőt szerintem

Szerintem az egész világon ilyenkor sokak idegbajosak... mit vegyünk, milyen lesz a vacsora, és ha nem jó, és nem... ésha nem... :S Meg ilyenkor sokszor van az, hogy van egy nagy család, akik csak egész évben ilyenkor ülnek össze. De ilyenkor ott van mindenki. És felszínre jöhetnek a sérelmek, veszekedések lesznek...:/

Még jó, hogy nincs akkora családunk. Jövőre már fát sem állítunk, remélem. Utálom a karácsonyt. :/

2010. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gugolyabence válasza:
Engem teljesen lehiggaszt, megnyugtat ugyanakkor felpörget es boldoggá tesz. Ez az életem. A családban én díszítek (12/f)
2014. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!