Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Készülődés a barátom szülinapj...

Készülődés a barátom szülinapjára. Vegyem fel a kapcsolatot a családjával?

Figyelt kérdés
Köv. a szitu, mindjárt itt a pasim szülinapja, szép szám, tehát jó lenne emlékezetessé tenni. Az előzőn még nem voltunk együtt. Nem ismerem még a családját, de arra gondoltam, velük együtt lehetne vmi szép kis felhajtást csinálni. Az gáz, ha mondjuk a tesójának írok így ismeretlenül facebookon, hogy hangoljuk össze az elképzeléseket? Totál hülyének nézne?
2011. máj. 10. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátait nem ismered esetleg? Mert ha igen, lehet, hogy velük kéne inkább szervezkedni. Csak azért, mert ha nem ismered a családot, azért az úgy furcsább.
2011. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyáltalán nem nézne hülyének. Nyugodtan vedd fel velük a kapcsolatot! Sok sikert!!
2011. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Darcy01 ***** válasza:
100%
Ha még nem ismeritek egymást a családjával, akkor szerintem külön köszöntsd fel. Ezt is emlékezetessé tudod tenni.
2011. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szülinap nem lenne arra megfelelő, hogy esetleg ott ismerd meg a családját. Ha ismersz pár embert a barátai közül akkor inkább velük szervezzél egy bulit.


21/L

2011. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátod feladata lenne, hogy bevigyen a családjába, szerintem hülyén fog elsülni, ha te kopogtatsz náluk...
2011. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20:10 igaza van. Elsőnek ismerd meg őket, például egy vasárnapi ebéd alkalmából, de ezt a lépést neki kellene megtenni. Lehet Ő még nem érzi annyira komolynak a kapcsolatotokat, hogy bemutasson téged a szüleinek.
2011. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A barátait sem ismerem, senkit :( Pedig együtt vagyunk már pár hónapja, de így alakult.

Köszi az eddigi válaszokat, várom a további véleményeket is.

2011. máj. 10. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:
pár hónap az még nulla. Ünnepeld meg vele kettesben.
2011. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!