Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol tudnek talalni egy kereszt...

Hol tudnek talalni egy kereszteny onkepzo kiskozosseget budapesten?

Figyelt kérdés
38 eves vagyok, sokat foglalkozom onismerettel, hallgatom Pal Feri eloadasait is, de egyedul nehez eligazodni az onismeretben. Hit gyulekezet nem erdekel.
2011. febr. 5. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ismerek egyet, ahova én is járok személyesen.

Az a neve, hogy FÉK (fiatalok az élet küszöbén), ne tévesszen meg a neve :D járnak oda 40 és 50-es éveiben lévő emberek.

Egy-egy program során előadások vannak, ill. interaktív játékok, és néha egy vita-alkalom.


itt egy link:


[link]


(u.i.: én is nagyon elítélem a hitgyülis barmokat, teljes agymosáson mentek keresztül szegények)

2011. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 melcsiboszi ***** válasza:

Ez ugyan nem önképző kör, de biztos tudnak segíteni, a Baptista Teológia honlapján www.bta.hu keresd meg a hallgatói önkormányzatot, ill. annak vezetőjét, biztosan készséggel fognak a rendelkezésedre állni, és egy vagy akár több olyan csoportot is ajánlani, amilyet keresel.


Azért ne ítéljük el a hit gyülekezetébe járókat, biztosan ti sem ismeritek az egyházuk minden tagját, egy-két ember viselkedéséből és személyiségéből pedig nem lehet következtetni egy egyháznyi emberre. Tesóm volt barátnője is odajár, és tök jó fej, nincs benne semmi olyan hülyeség, mint némelyik vezetőjükben.

2011. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 melcsiboszi ***** válasza:
Első hozzászóló, még annyit, hogy ha a FÉK, amit ajánlottál, szintén keresztyén közösség, és te ennek tagja vagy, talán nem kellene így beszélned a testvéreidről, akik ugyanoda tartanak mint te, csak más hajóban, és ha másképp tanították őket, arról talán nem is tehetnek, mindenesetre ilyen hozzáállás nem fogja őket visszahozni az "agymosás utáni állapotból".
2011. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Úgy tűnik, még nem voltál te egy hitgyülin sem :)

ajánlom, egyszer menj el, csakhogy értsd, h miért beszéltem így (ti. én voltam már egyszer csak kíváncsiságból). Azt is nézd meg, ha elmész, hogy milyen emberek járnak oda. Egy igényes keresztény nem a hitgyülibe fog menni, abban biztos lehetsz.

2011. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 melcsiboszi ***** válasza:
Valóban nem voltam, de közvetítést többször is láttam az atv-n, és amint mondtam, közelről ismerek valakit, aki közéjük tartozik, és tök normális valaki. Biztos, hogy vannak fura alakok, ahogy mindenhol, de szerintem akkor sem szabad általánosítani, és pláne nem szabad ítélkezni senki felett, vagy magunkat különbnek tartani bárki másnál, ez lenne szerintem az igazán "igényes keresztyénség".
2011. febr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, elhiszem, hogy ő normális. Nem állítottam, hogy nem. De sztem hagyjuk, mert sztem én se tudlak meggyőzni téged, és te se tudsz meggyőzni engem :)
2011. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 melcsiboszi ***** válasza:

Az valószínű. :) És ha mi, keresztyének marjuk itt egymást a világhálón, mi rosszat mondhatnánk a többiekre? :)

Szóval sok áldást az életedre, a mai napodra! :)

2011. febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!