Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miben segítettek az Angyalok,...

Miben segítettek az Angyalok, Jézus?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sok mindenben, amit nagyon köszönök Nekik, és kíváncsi vagyok, hogy Nektek miben segítettek? Köszönöm a normális válaszokat!
2011. febr. 10. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Többször lehetett volna balesetem de megőriztek. Sokszor dolgozatnál is segítenek :D Meggyógyít a betegségekből,megszabadít amiből megkell szabadulni. Gondoskodik rólam. - nagyon szeret engem :D
2011. febr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha tényleg komolyan kérdezted, akkor azt ajánlom, a gyakori kérdéseken kevés ilyen kérdést tegyél fel, normális választ úgyse fognak adni, sajna már senki se hisz semmiben.

Egyébként örülök, hogy kérdeztek ilyesmit, angyalokkal, Jézussal kapcsolatosat, mert ha kérdeztek is okkultizmussal kérdéseket, szinte mind a sátánról, démonokról, s gonosz dolgokról, fekete mágiáról. Már én is tettem fel sokadszorra hasonló kérdéseket, de nem kaptam normális választ.

A kérdésre válaszolva viszont. Kérésre nem segítettek, de én úgy gondolom, csak nekik lehet hálás minden jó dolognak, ami velem történt! :))

2011. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!