Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Biblia szerint visszajöhet...

Biblia szerint visszajöhet valaki, aki már meghalt?

Figyelt kérdés
nem a Jézus a kérdés.
2011. febr. 15. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy érted feltámadhat e? Nem.
2011. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a működésképtelenné vált testtel nem valószínű, de egy következő életben igencsak. :)

bár...a klinikai halálok pont olyan jellegű feltámadást adnak vissza, mint Jézusé volt, de persze nem 3 napos késéssel, de ez nincsen benne így a Bibliában. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdésem inkább, hogy megjelenhet-e mint szellem?
2011. febr. 15. 10:18
 4/10 A kérdező kommentje:

Az egyik bnőm azt állítja, hogy a nagyanyja meghalt de vmikor meglátogatja és beszélgetnek.

A csaj amúgy nem vallásos és nem is okkulista. Hogyan lehetséges ez??? Én hiszek neki. És félek .Lécci írjatok!

Csak Keresztények válaszai érdekelnek.

2011. febr. 15. 10:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Luk 16:26 És mindenekfelett, mi köztünk és ti közöttetek NAGY KÖZBEVETÉS VAN, úgy, hogy akik akarnának innét ti hozzátok általmenni, NEM MEHETNEK, sem azok onnét hozzánk át NEM JÖHETNEK.

Luk 16:27 Monda pedig amaz: Kérlek azért téged Atyám, hogy bocsásd el őt az én atyámnak házához;

Luk 16:28 Mert van öt testvérem; hogy bizonyságot tegyen nekik, hogy ők is ide, e gyötrelemnek helyére ne jussanak.

Luk 16:29 Monda neki Ábrahám: Van Mózesük és prófétáik; hallgassák azokat.

Luk 16:30 Ama pedig monda: Nem úgy, atyám Ábrahám; hanem ha a halottak közül megy valaki hozzájuk, megtérnek!

Luk 16:31 Ő pedig monda neki: Ha Mózesre és a prófétákra nem hallgatnak, az sem győzi meg őket, ha valaki a halottak közül feltámad.

Szóval a biblia szerint nem lehetséges,de vannak démoni vagy más néven halotti szellemek,akik az elköltözött emberben voltak,ismerik a tulajdonságait,kinézetét így meg tudják téveszteni az embereket.

Jézus azt mondta,hogy akik hisznek ,démonokat űznek.Ez minden újjászületett keresztény joga.

2011. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja,és ha nem vagytok keresztények,ideje megtérni Jézus Krisztushoz,és rájönni.hogy van szellemvilág,és ez nem játék.Olvasd csak az újszövetséget,ismerd meg Jézust,és fogadd el megváltódnak.
2011. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van szellemvilág. Én az elhunyt kedves, idős rokonomtól kaptam így üzenetet, így búcsúzott el tőlem.

Elmeséltem anyámnak, aki orvoshoz akart küldeni, hogy nem vagyok normális. Pár évvel később meghalt a nagymamám, akit évekig ő gondozott. Egyik reggel sírt a nappaliban. Kiderült, hogy éjjel megjelent neki, megsimogatta, és az ajtón távozott. Soha többé nem jött. Ja, és pontosan úgy írta le a megjelenését, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva... Azóta ő is hisz, és elnézést kért tőlem, hogy régen nem hitt nekem.

A hitetlenek akkor hisznek majd ebben, ha maguk is megtapasztalják.

2011. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs, most nézem, hogy nem a kiírt kérdésre válaszoltam, hanem a kommentedre...
2011. febr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és nem kell félni, azok a rokonok jönnek vissza, akikhez mély érzelmi szál fűzött, és nem tudtak elbúcsúzni az illetőtől.
2011. febr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Deddy66 válasza:

Prédikátor 3:19-21

"A szellemet, vagyis az életerőt az elektromos áramhoz hasonlíthatnánk, amely egy gépen vagy készüléken halad át. A láthatatlan áramot különféle célokra lehet felhasználni, attól függően, hogy milyenfajta készüléket működtet. A villanykályha például hőt termelhet, a számítógép információt dolgozhat fel, illetve számításokat végezhet, a televízió pedig képeket és hangokat alkothat az áram segítségével. Az elektromos áram viszont soha nem veszi fel az általa működtetett készülék jellegzetességeit. Egyszerűen végig egy erő marad. Ehhez hasonlóan az életerő sem veszi fel az általa éltetett teremtmény egyik jellemvonását sem. Nincs személyisége, nem képes gondolkodni. Az emberekben és az állatokban egyaránt „ugyanazon egy lélek [szellem, NW] van” (Prédikátor 3:19). Ezért amikor valaki meghal, a szelleme nem létezik tovább szellemteremtményként valamilyen másik birodalomban".

2011. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!