Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek miért pont a...

Szerintetek miért pont a Szcientológiai egyházhoz csatlakozik annyi híresség? Pl. Madonna, Tom Cruise

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert azok vannak belőve.
2011. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Madonna nem sci, hanem kabbalista. Tom Cruise az első felesége hatására lett sci, mivel híresség, és volt rá pénze, minden kurzust megvett, és már majdnem a legnagyobb kutya scientológiai berkekben. Most pedig már a hatalmat élvezi, egyik méltatója szerint"a kezéből eszik a sc. egyház".
2011. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítólag Tom Cruise is csak azért, hogy tudományosan gyógyítsák ki a homoszexualitásából.
2011. febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudományosan gyógyították ki a diszlexiából.

Nem ugyanaz.

2011. febr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes lehet az ilyen ünnepelt világsztárok lelkivilága. Nehogy azt hidd, hogy ők nem lehetnek annyira labilisak, mint a nagy átlag. Sőt.
2011. febr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vohu Manah válasza:
78%

Sziasztok! Szép napot mindenkinek!


A szcientológiai egyház nagyon érdekes téma. Épen ebben a témában írtam meg és nem rég védtem meg a szakdolgozatom. Írnék róla picit, és máris megválaszolom vele a kedves kérdezőnek, miért csatlakozik hozzá annyi híresség.

Előre le szeretném szögezni, hogy ez nem az én véleményem, hanem szakirodalomban olvastam. Van egy kis története, hogy ebből a vállalkozásból miért lett egyház, ezt elmesélném.

L. Ron Hubbard, anyagi érdekekből létre hozott egy vállalatot, ami az emberi személyiség és lélekfejlődést ismertei nagyon részletesen és pontosan. Hubbard hajó utakat szervezett, ahol úgymond gyógyított, bizonyos összegekért. A szcientológia történetét folyamatos perek kísérték, mert sokan nem nézték ezt jó szemmel. Végül Hubbard Egyházzá nyílvánítatta a vállalatát, hogy ne érhessék támadások, illetve megússza az adózást.

Ma ez a vállalat piramis vállalatként működik, aki fent van a ranglistán nagyon jól keres, aki meg nincs, felfelé törekszik. :)

Tehát az anyagi okok miatt :)

Remélem segítettem

További szép napot!

2011. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!