Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van-e a kapcsolat a szcientoló...

Van-e a kapcsolat a szcientológiai egyház és az FLP között?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
A kapcsolat talán annyi lehet, hogy számos vezető az FLP-ben a szcientológia tanfolyamokra jár, ott fejleszti magát. Magának a cégnek nincs köze hozzá, ezért nem összekeverendő a kettő! A szcientológiáról mindenkinek van valamilyen véleménye, de ebbe ne is menjünk bele. Az FLP termékei kiválóak, a marketing terv igazságos. :)
2009. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát 2004-ben meggyűlt a bajuk a hatósággal...

[link]

2009. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Előző válaszadónak: VAlakinek nem tetszett az FLP sikere, vagy személyes okok vezérelték... felfújt ügy volt. Másrészt a válaszod nem válasz a feltett kérdésre.
2009. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

11.01.-es

köszi a választ,

akkor most már látom, miért tűntek hasonlónak módszerek, amelyeket aligha nevezhetünk tisztességesnek!

de jó, hogy én nem léptem be, ez a válasz csak egy újabb bizonyíték, hogy jó döntést hoztam annak idején

lehet, hogy a termékek jók, nekem egyenlőre még megfizethetetlenek

(csak zárójelben jegyzem meg, hogy a déd- és nagyszüleim is mind közel 90 évesen hunyt el, habár soha nem aloeveráztak)

no, további jó agymosást a tagoknak, bár én meghalnék, ha olyan előadásokra kellene járnom, olyan szektaszerű, hogy feláll a szőr a hátamon, és ráadásul milyen unalmasak is, de hát hiába a "behálózást" is tanítani kell :D



12.49-es

köszi a választ, de úgy érzem nem ezt kérdeztem

2009. márc. 25. 15:28
 5/7 anonim válasza:
27%

AZ FLP egy igazságos szervezet több szempontból megvizsgáltam és termékei tényleg egy egészséges étrend kiegészítői lehetnek.

Az üzleti modellje meg egyedülálló, ezért se szeretik a piacon annyira.

2009. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem ...
2009. okt. 26. 09:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy vannak FLP-sek, akik Szcientológusok és vannak Szcientológusok, akik FLP-sek.


A fogorvosokkal ugyanilyen kapcsolat van. :-))

2011. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!