Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért érzem hogy minden...

Miért érzem hogy minden értelmét veszitette?

Figyelt kérdés

Nagyon bűnös ember vagyok.Az Úr lehet hogy megbocsájt nekem de én magamnak nem.Vallásos embernek tartom magam de minnél jobban megismerem a vallásom annál jobban szenvedek csalódok abban amit eddig hittem

és úgy érzem értelmét vesziteti minden ami eddig számitott.Azt látom hogy az emberek nem akarnak mást csak elrejtőzni önmaguk elől és nem akarnak kiválni a tömegből nehogy kövekkel dobálják őket.Ez miatt annyira egyedül maradtam és vonzódom azokhoz az emberekhez akik hivatásukká vált a vallás.Szeretnék összecsomagolni és azok az emberek között élni akik megadják azt az érzést nekem hogy vagyok egyedül és nem tartozom a világi bűnösök közé.Hiszek a szerelemben de az az én életemre nem érvényes ezért már régen lemondtam a családról az szexualitásról .Nagyon vágyom el ebből a világból de félek is .


2011. febr. 24. 13:12
1 2
 11/11 anonim válasza:

Jól látsz.

Viszont nem rejtőzhetsz el.

Hunnak születtél, nem kis feladattal...

2016. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!