Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Játék vagy feladat ötletetek...

Játék vagy feladat ötletetek van a Jézus megmossa tanítványai lábát történethez?

Figyelt kérdés
Sürgős!
2011. márc. 30. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok vallásos, nem is ismerem annyira a sztorit, így lehet, h hülyeséget tanácsolok. az utolsó vacsora előtt volt, azt tudom. Amúgy humoros kell, vagy oktatási célra???

Játsszátok el, kinek mit mondhatott.

Játsszátok azt, h mossa, lefelé néz, és nem látja, ki az illető. az illető mond neki vmit, amiről aztán felismeri. :)

Kifulladtam, sorry.

21/l

2011. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Katolikus liturgiában a pap szó szerint megmossa 12 férfi/fiú lábát (előtte meg szokott kérni erre embereket, hogy ne az utolsó pillanatban lepődjenek meg). Szerintem ha megoldható, óriási élmény lenne, és biztosan kitörölhetetlen, ha megmosnád a tanítványkák lábát egy lavórban, sorban, egyenként. Előtte persze elmesélnéd, mi is volt. Gondold el, a tanáruk ilyet tesz, azta... Ahogy a Mester is ilyet tett.....
2011. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Játék ötletnek tényleg jó, ha lábmosás alapján (akár bekötött) szemmel kell megmondani kinek a lábát mosod. Bár ki játszana ilyen o.O
2011. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha küldesz egy privát e-mailt, szíyvesen küldök át gyermektanítói anyagokat a témában...


Üdv. Péter

2011. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!