Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet zenét hallgatni Nagypént...

Lehet zenét hallgatni Nagypénteken?

Figyelt kérdés
Ma azt hallottam, hogy nem lehet Nagypénteken zenéthallgatni és talán még Nagyszombaton sem, mert ilyenkor csend van. Ez igaz?
2011. ápr. 22. 18:41
 1/5 napietus ***** válasza:
56%
mindenhol más a szokás, én még nem hallottam erről. bulizni persze nem szoktak, de az, hogy pl. megy a rádió nem hiszem, hogy tiltott lenne.
2011. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem rádióra értettem, hanem ha számítógépen csinálok valamit, akkor kozben mindig zenét hallgatok (elég hangosan) és ma mondta egyik ismerosom, hogy ilyenkor nem lehet, mert ilyenkor csend van, de nemtudom, hogy tényleg így van-e, mert még én sem hallottam róla ezelott.
2011. ápr. 22. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Na, ha ez tilos, akkor én a pokolra jutok (mondjuk amúgy is) :D, mert ma egész nap zenét nyomattam.
2011. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 napietus ***** válasza:
70%
úgy, hogy másokat ne zavarj, szerintem lehet. mondjuk ez nem csak nagypéntekre igaz, máskor sem illik úgy bömböltetni a zenét, hogy az egész utca hallgassa...
2011. ápr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi =)
2011. máj. 5. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!