Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szabad Lady gagát hallgatni?

Szabad Lady gagát hallgatni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a számait, de katolikus vagyok
2011. máj. 2. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem csorgatod a nyáladat a klippjein, akkor miért ne? :)
2011. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
0%
Nem mert ártalmas az egészségre. :D
2011. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Ezt te tudod. Ha te hallgatsz, hallgatsz, ha bántja a lelkiismereted ha épp szexista vagy ilyesmi (nemtudom nem vagyok túl tapasztalt benne) ne hallgasd. A Bibliában az van, "mindent szabad nekem, de nem minden használ".

Én a klippjeit láttam, a zenéje nagyon jó de szerintem undorító amit képvisel.

2011. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor igen. A vallásnak sem az a célja, hogy szembemenjen a meggyőződéseddel. Legalábbis ebben az esetben nem, hiszen kinek ártasz vele, ha hallgatod/nézed?
2011. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Szabad,de ciki.
2011. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is katolikus vagyok,és mégis egész nap Tankcsapda megy a gépen. Nem érzem ezt bűnnek. :)

Még nézni is nézheted a klipeket, a lényeg az,hogy ne akarj olyanná válni és ne akard a példáját követni.

Ez csak zene.

2011. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Ha keresztény vagy, és hiszel a Sátánban is, akkor elmondom neked, hogy van egy a mai világot háttérből irányító csoport, az Illuminátusok, akik az eljövendő Antikrisztus szolgái, és felelősek a New Age tanok elterjedéséért, manipulálásokért... Az amerikai videoklipekben megfigyelhetőek a szimbólumaik. Nézd csak meg Kesha új klipjét pl(Blow), vagy az összes Gaga klipet, Rihanna S&M cimű klipjét( Princess of Illuminati, a futó szöveges részben). Hogy értsd miről beszélek, pár link, angolul van de a lényeg kivehető.

http://www.youtube.com/watch?v=56Lodp6Wg_0&feature=channel_v..

http://www.youtube.com/watch?v=aIECt4PWpww( hoolywood és a bukott angyalok kapcsolata)

http://www.youtube.com/watch?v=CFWX0hWCbng( Kesha klip, unikornis..3.szemre való utalás, ugyanis az unikornis szarva a 3. szemet szimbolizálja, ami jelentős ezoterikus jelentőségű szerv, szivárvány..szintén alapvető illuminátus szimbólum..)


Ezt úgy mondom neked, mint nem keresztény vallású ember, akinek nemrég hívták fel a figyelmét ezekre, és tanult emberként köteles vagyok több forrásból meritkezni, tehát tedd te is ezt, és vond le a következtetéseidet.

2011. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Annyi jobb zenész van, hallgass ilyeneket: ACDC, Aerosmith, Heaven Street Seven, Quimby, Kispál, Rolling Stones, ABBA, Kiscsillag, Péterfy Bori, Kaukázus. Ezeket szabad hallgatni, nem Lady Kakát.
2011. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!

Én nem hallgatnám, mert egyrészt vannak sokkal jobb cszámok, másrészt nagyon erkölcstelen a csaj, főleg ha a klippjeit nézed, akkor ezkiderülhet.

A zene nemcsak zene, az bizony elvezethet a rossz gondolatokhoz, a bűnhöz. Mindegy, hogy az embermilyen vallású, az a lényeg, hogy aki szereti Istent, az nem hallgatja ilyen erkölcstelen ribancok zenéjét/számait.

Üdv: Anna

2011. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szabad.add meg Lady Gagának,ami Lady Gagáé,és az Istennek,ami az Istené.
2011. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!