Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted Osama Bin Laden...

Szerinted Osama Bin Laden halála tényleg II. János Pál pápa első csodatétele?

Figyelt kérdés
Tegnap avatták boldoggá II. János Pált, és tegnap halt meg Bin Laden a világ ellensége.
2011. máj. 2. 20:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk, inkább valószínű, hogy az amerikaiak időzítették a boldoggá avatásra a megölésést, nem?


Mellesleg szerintem az első kérdés az, létezett-e egyáltalán ez a bin Laden, vagyis az volt-e akinek beállították... mert lehet, hogy csak egy "mumus", egy ürügy volt az amerikaiaknak...

2011. máj. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Mi az hogy a világ ellensége? Én momentán örültem annak hogy mindig betartotta amit ígért, kiadta közleménybe hogy pokolgép van a mélygarázsban, és robbanni fog

Hát robbant is

2011. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

............................................________

....................................,.-‘”...................``~.,

.............................,.-”...................................“-.,

.........................,/...............................................”:,

.....................,?......................................................\,

.................../...........................................................,}

................./......................................................,:`^`..}

.............../...................................................,:”........./

..............?.....__.........................................:`.........../

............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../

.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/

..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}

...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../

...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../

............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”

............/.`~,......`-...............................\....../\

.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__

,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,

.....`=~-,_\_......`\,.................................\

...................`=~-,,.\,...............................\

................................`:,,...........................`\..............__

.....................................`=-,...................,%`>--==``

........................................_\..........._,-%.......`\

...................................,<`.._|_,-&``................`\

2011. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A kettőnek semmi köze egymáshoz. Bin Ladent már egy héttel ezelőtt megölték, csak most tették közzé.
2011. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ép II. János Pál volt az, aki elítélte az erőszakos cselekményeket.
2011. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Kedves Kérdező! A két esemény között nem látok összefüggést.

21:40-es: Te normális vagy??

Imádkozni fogok érted, te szerencsétlen, mert sajnállak.

Üdv: Anna

2011. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy 6 éve halott ember, /pápa/ szerintetek csodát tud tenni? Kersztény vagyok, de nem gondolom, hogy így lenne!


Ezzel kapcsolatban engedjétek meg, hogy kérdezzek valamit!

Tisztában vagyok vele, hogy megölni valakit a legnagyobb bűn! De megkérdezném! Aki, vagy akik megölték Bin Ladent azok nem ugyan azt a bűnt követték el? Vagy szerintetek nagyobb bűn több ember halála egy ember halálánál? Az amerikai elnök nem bűnös mikor harcba küldi az embereket, hogy öljék halomra egy másik országban az embereket? Akik meghalnak azokat nem anya szülte? A legnagyobb "kutyáknak" kéne elmenni és lövöldözniük egymásra, ha valami nem tetszik nekik! Vagy csak arra van eszük, hogy elküldjék ölni az embereket, és ők mossák kezeiket azzal, hogy én ott sem voltam! Akik örülnek más ember halálának, vagy csak parancsot adnak rá, számomra ugyan olyan bűnös ember mint aki meghúzza a ravasz! Vagy szerintetek egyes embereket megölni nem bűn? Félre értés ne essék nem Bin Laden párti vagyok! Csak ha már a vallás témakörben vagyunk és a katolikusokról beszélünk akiknek a biblia az alap, a tízparancsolat többek között így szól:

V Mózes 5.17:"Ne ölj."

2011. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Bakker, ha valakire 20 percen keresztül amerikai katonák tüzelnek, és erre válaszul az illető fogja magát és meghal, én ezt nem nagyon nevezném csodának, inkább várható következménynek. Szerintem Osamát is boldoggá kéne avatni, mert életében elég boldogtalan volt szegény.
2011. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nézzétek már össze Bin Laden és Obama fényképét és jöjjetek már végre rá, hogy a kettő ugyanaz a személy.
2011. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Nem is baj hogy meghalt! Mélyen hívő ember vagyok de amit 2001 ben is művelt az több a soknál!

Ami a Szentatya boldoggá avatásán volt esett az eső. Azt mondják az keresztvíz minőségű!

2011. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!