Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szóltok ahhoz, ha rátámadn...

Dudiska kérdése:

Mit szóltok ahhoz, ha rátámadnak békésen összejövő emberekre?

Figyelt kérdés
Sajnos ez történt,fent van a videó a youtubon.Nők,gyerekek férfiak,idősek és fiatalok gyűltek össze azért,hogy gyakorolják a vallásukat,majd csuklyás,nagy darab férfiak,előzmények nélkül támadtak.
2011. máj. 12. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez mi volt?
2011. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ilyenről nem hallottam még.. de amúgy mit vársz a mai világban???? Még a tanárokat, kölköket is verik az iskolában, akkor ha felnő mi szab határt neki? SEMMI!
2011. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ozmium42 ***** válasza:
Láttam a videót. Azt hiszem, Jehovásokra támadtak ortodox keresztények. A támadás oka politikai, de nagy adag vallási töltettel. A lényeg, hogy az adott ország történelme indokolta a támadást. Nem védem, természetesen látszik a videón, hogy huliganizmusról van szó, de a konfliktus nem újkeletű. Nálunk, Magyarországon ilyen nem fordulhat elő, legfeljebb fordított felállásban: Jehova tanúi támadnak katolikusokra.
2011. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ortodox keresztények támadtak Jehovásokra?

Ha tényleg ez történt,erre csak azt tudom mondani,hogy reménykedem benne,hogy rövidesen el fognak bukni a vallások,és a vallásosok felismerik,hogy pontosan maga a vallás nem teszi lehetővé,hogy békében éljenek egymással.

2011. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megint csak annyit mondhatok, hogy ennyit a vallásról. A vallás a nép ópiuma, remélem sikerül kijózanodni.
2011. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=TH6adGKoSOA ez a video?


szerintem jól tették, gratulálok az akcióhoz

2011. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ozmium42 ***** válasza:
Hát igen, én is erről beszélek.
2011. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
te csak fogd be karesz!
2011. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szedresi Anna válasza:

Emberekre rátámadni véleményem szerint rendkívüli primitivségre utal, vagyis arra, hogy a támadó felek megmaradtak az állatok szintjén, vagy lehet, hogy ez a megállapításom sántít, mert az állatok nem támadnak egymásra ok nélkül, csak ha behatolnak a területükre más fajtájú egyedek, stb.

Békés szándékú emberekre rátámadni barbárság, engem személy szerint ez rettenetesen fl tud háborítani.

Ha mondjuk valaki elővenné a nagykést, és megtámadna vele, mert én előzőleg jól sípcsonton rúgtam, az valahol jogos önvédelem lenne, de ha valaki csak úgy passzióból venné elő a nagykést, mert úgy döntene, hogy olyan ronda a képe ennek a csajnak, jól leszúrom, oszt jó van, az már semmiképpen nem megengedett Isten szemében. Ez a példa sarkítás, mert én a világért sem rúgnék senkit sípcsonton, meg sehogyan sem, csupán érzékeltetni szerettem volna a mondanivalómat.

Vallásukat gyakorló emberekre rátámadni meg olyan hatalmas bűn, hogy azt el sem lehet képzelni, és ne csodálkozzon az az ember, aki ilyet tesz, hogy Isten még ebben az életben úgy megbünteti, hogy azt még a túlvilágon is megemlegeti.

Üdv: Anna

2011. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Békés barmokat bántják a vad barmok.S az Úr látá,hogy ez jó vala.LE A VALLÁSSAL!!!
2011. máj. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!