Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a velemenytek a Twin Peaks...

Mi a velemenytek a Twin Peaks sorozatrol? Milyen hatassal volt a magyar emberekre?

Figyelt kérdés

Mikor ment a tv-ben meg gyerek voltam, szal nekem csak az maradt meg, h mindenki nezte(mondjuk nem mintha lett volna mas)meg, h mekkora gagyi volt a kezdese.

Ti szerettetek?


2011. júl. 19. 10:38
 1/3 ava87 ***** válasza:
100%
Nagyooooon szeretem :) Én nem is tudom, hogy mikor adták a tévében először, mármint nem emlékszem rá, csak a szüleim tudom, hogy nézték, és mindig mondták már nagyobb koromban, hogy egyszer nézzem meg, mert milyen jó. Meg is volt videón az összes rész. Na, aztán egyszer elkezdtem nézni, hát abba sem tudtam hagyni. Azóta többször megnéztem neten is, szerintem zseniális, egy mestermunka.
2011. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc sorozatom! Be kéne már szereznem dvd-n végre.
2011. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Énis imádom! :D
2012. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!