Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Mit csináljak, ha úgy érzem, hogy egy olyan fiúba vagyok "szerelmes" (mint mondtam csak érzem) akinek barátnője van?

Figyelt kérdés

Ezzel nem arra célzok, hogy hajtok rá, és nem is fogok, csak annyira tetszik az a fiú. Olyan mint én belsőleg..(ez elég morbid megfogalmazás, bocsi nem vagyok a szavak embere..)szóval oda vagyok érte..Soha nincs velem ilyen. még senki sem tetszett így.

L/16


2011. máj. 30. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha barátnője van, akkor békén hagyod a srácot, különben egy ribanc leszel.

Üdv: egy baháí Annazara

2011. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kerüld el messzire, amennyire a lehetőségek engedik.

Vagy várd meg amíg szakítanak ha úgy gondolod hogy van erre esély. Várakozás közben talán majd megváltoznak az érzéseid vagy találkozol valakivel aki még nála is jobb fej :)

Ezzel nem sokat segítettem sajnos, de ha érdekel a véleményem akkor szerintem ez a 16-25 éves kor az ember életében a legnehezebb. Valahogy túl kell élni, aztán később jobb lesz.

2011. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annazara: ezt találtam a wikipédián a Bahái vallásról:


"Az egyéneknek arra kell törekedniük, hogy őszinték, kedvesek, udvariasak, megbocsátók és nagylelkűeknek legyenek."

2011. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem mondtál nekem újat, de miért másoltad be ezt az idézetet?

Az a nő, aki egy olyan férfival kezd ki, akinek kapcsolata van egy másik nővel, az a nő erkölcstelen, és nem lehet mást mondani rá, hogy ribanc. Ha egy nő nem akar ribanc lenni, akkor nem fog kikezdeni egy olyan férfival, akinek varátnője/felesége van.

Üdv: Annazara

2011. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért írtam be az idézetet, mert úgy tűnt hogy komolyan veszed a vallásodat, viszont az első hozzászólásod nekem úgy tűnt hogy távol van az udvariastól és a kedvestől. Erre szerettem volna felhívni a figyelmedet, hogy ugyanezt megfogalmazhattad volna szelídebben is.
2011. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!