Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy fiú, aki évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fiú, aki évekig szerelmes volt belém. Most új barátnője van. Megkérdeztem, hogy szeret-e még, aztmondta, hogy ezt inkább ne kérdezzem. Szerintetek ez igent jelent, vagy nemet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 17:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azt jelenti, hogy ne kérdezd meg tőle.
2011. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Évekig nem kellett. Most meg érdekelne? O.o
2011. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 LuckyestLooser ***** válasza:
100%
igen ez azt jelent h ne kérdezd meg
2011. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Rrrrrrrrrri(khm)banc.
2011. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

kicsi voltam még akkoriban, nem érdekeltek a fiúk ilyen szinten.

csak kíváncsiságból.. mert már úgyis másik családja van.. csak úgy szeretném tudni,kíváncsiságból.

2011. szept. 9. 17:31
 6/21 A kérdező kommentje:
bocs a szóismétlésért..
2011. szept. 9. 17:32
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem értelek... évekig szerelmes volt beléd, gondolom nem jöttél össze vele, most meg, amikor van barátnője, képes vagy megkérdezni tőle, hogy szeret-e még? Nem gondolod, hogy ez kissé bunkó volt tőled?

A kérdésre válaszolva: szerintem ez nemet jelent, elvégre ha van új barátnője, már túllépett rajtad, és már nem is akar erről beszélni.

2011. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 TOMAtm ***** válasza:
100%

amikor adta magát nem kellett,most meg kéne mert nem lehet a tied....

nem akarok vészmadár lenni,de ismerem az ilyent,te soha életedben nem leszel boldog ha ilyen vagy,mert az aki már a tied nem fog kelleni,kiszeretsz belőle és mindig arra vágysz ami a másé.

2011. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

amikor összejött a mostani barátnőjével, biztos forrásból tudom,hogy még utána is több,mint egy évig belém volt szerelmes.

sajnos én sem értem magamat.. még mindig úgy néz rám,mint azelőtt.. és fura,nemtudom

2011. szept. 9. 17:36
 10/21 obivan ***** válasza:
88%
Gyávaságot!
2011. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!