Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt köztetek cigány hívő...

Van itt köztetek cigány hívő ember? Vagy ismertek egyet is akár?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 14:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Kedves 14:48-as!


Nem értem a reakciódat.

Nem azért írtam, hogy bárki büszke legyen azokra, akiket én ismerek, hanem mert ez volt a kérdés: "Vagy ismertek egyet is akár?" Erre válaszoltam.


manju

2011. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ismerek, többet is. Csak ők nem templomban járnak, hanem lényegében egy szekta... meg jim sanders fanok. Nem tudom a részleteket, nem is érdekel, csak arra akartam rávilágítani, hogy nem a templom nem ad reális képet, olyanok is járnak oda akik a 10 parancsolatot se tudnák elmondani, vagy csak öregek és nincs jobb dolguk.(ilyeneket is ismerek)
2011. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nagyon sok roma hívő van például Hodászon, Szabolcs megyében. Úgy tudom, hogy saját gyülekezeti csarnokuk van. Egyébként a Hit Gyülekezetéhez tartoznak, tehát nem templomba járósok, de stabil keresztények.
2011. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Kérdező nem értelek, ha hívő vagy nem lehetsz fajgyűlölő,ha meg nem vagy hívő, miért pozitív hogy vannak hívő cigányok?
2011. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Igen, a Jászsági Gyülekezetbe járnak, nagyon rendes és kedves emberek! Egyébként nagyon ki vagyok akadva a rendetlen, büdös, tolvaj, igénytelen kisebbségre, de ők tényleg egész mások, az meg kit zavar, hogy a bőrük színe kicsit sötétebb.
2011. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Lehetnek tőlem zöld színűek is ha normálisak! És igen én hívő vagyok és vannak problémáim amikkel még szembe kel néznem (pl fajgyűlölet). Amúgy (előző, előzőhöz) aki hívő még nem jelenti azt hogy minden szempontból tökéletes!
2011. jún. 8. 14:27
 17/25 anonim ***** válasza:

Én ismerek elég sokat!! :)


http://www.youtube.com/watch?v=qXLD4nKUFBI

2011. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem kritizálni akartalak, és egyet értek veled, senki sem tökéletes. Ők sem azok!


Csak különösnek találom, hogy a hit és a fajgyűlölet keveredhet. Talán az segít, ha belegondolsz, hogy Jézus őértük is meghalt a kereszten.

2011. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Jósok, látók = ember becsapók

Nem hinném, hogy ők Isten szolgái. Mert nem szolgálhat egyszerre az Istennek és a Sátánnak.


Úgyhogy azokat a cigányokat inkább hagynám.

Amúgy én is ismerek egy jehova cigányt, aki mindig térít az utcán és roppant kedves ember.

2011. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A jósokat és látókat azért említették meg mert ezzel arra utaltak, hogy a cigányságnak van érzéke a természetfelettihez.
2011. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!