Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kit lelkesít a Jézus Krisztus...

Kit lelkesít a Jézus Krisztus azon tanítása, miszerint: „Ezért ti elsősorban az Isten országát és annak igazságát keressétek, s ezeket mind megkapjátok hozzá. ”?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 18. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Engem.
2011. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Engem meg nem.
2011. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Szia!


Pont egy hete volt a gödöllői Bibliaház vendége Dr. Horváth Orsolya, a Sola Scriptura Teológia rektorhelyettese, és pont erről a témáról beszélt, egy rendkívül tartalmas igehirdetés keretében, melynek címe: Isten szeretetében. Ilyen kérdésekkel foglalkozott többek között: Mi képes egyedül arra, hogy megváltoztasson bennünket? Hogyan valósulhat meg ez személyes életünkben?Min múlik az, hogy hogyan tudjuk tölteni a saját hétköznapjaink perceit? Mi az igazi kérdés az Isten szeretetében való léttel kapcsolatosan? Mit jelent megmaradni Isten szeretetében? Mi az ami rajtam múlik? Mi az ami között döntenünk kell? Mit jelent Jézus Krisztusra tekinteni? Hogyan nyerhetünk reménységet és világosságot egy új életre? Mi a különbség a pszichoterápia és Isten gyógyítása között? Mit jelent ritmust váltani a világban?


Nagyon fontos szerintem is a helyes értékrend, és örülök, hogy felhívtad a figyelmünket te is erre. Ha érdekel az igehirdetés: [link]


Üdv. Péter

2011. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Engem se,de Péter válaszait szeretem.Legalább valami tanultabb is susog a sok hülyeséghez.
2011. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tél ***** válasza:
A szegényeket. és a betegeket. Mert aki gazdag és egészséges a tuja hogy az egész egy hülyeség!
2012. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!