Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tűnődtél-e már azon, vajon ki...

Pelgrim kérdése:

Tűnődtél-e már azon, vajon ki lennél ha más időben, más helyen, más szülők által, más körülmények közt születtél volna?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, ezen szerintem már elég sokan elgondolkodtak.
2011. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én Robinson Crusoe
2011. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak boldog legyek.
2011. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem,de felesleges Isten nem véletlen tett engem ebbe a környezetbe.
2011. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, én gondolkodtam rajta. A reinkarnációban nem hiszek, de néha megfordul a fejemben, hogy előző életemben esetleg muszlim voltam, mivel ha arról hallok, hogy egy muszlimot bántanak, akkor én üvölteni tudnék, olyan mérges vagyok, pedig nincsenek muszlim barátaim, és keresztény vagyok, és nem tudok magyarázatot találni arra, hogy miért szeretem ennyire ezeket az embereket, és miért éreztem úgy, hogy beleőrülök abba, hogy az osztálytársaim azt mondták amikor 2011. szeptember 11-én voltak a terrortámadások, hogy majd az arabokból szappant főznek, és nem tudom, hogy miért mondtam nekik, hogy oké csajok, akkor belőlem is főzzetek szappant.

Üdv: 29/L

2011. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, arra jutottam, hogy nem ugyan ez a személy lennék, de ha nem én lennék, akkor mégsem születtem volna máskor, máshova, akkor pedig semmi értelme.
2011. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Más szülők és körülmény jobb lett volna. De talán egy más körülmény is sokat javított volna szüleimen (saját ház, több pénz).

Talán jobban törődtek volna velem és a jövőmmel, lehetnék profi rajzos, ha nem hagynak elkallódni és ovi után művészeti suliba iratnak.

Az időn nem gondolkodtam, helynek jó itt, bár elég negatív tud lenni a kilátás...

2011. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, úgy másfél percig.
2011. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
valszeg nő lennék és szétrugnék pár segget.
2011. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tűnődtem párszor rajta, de arra a megállapításra jutottam, hogy lehetne sokkal jobb is úgy az életem, de lehetne sokkal rosszabb is.


Mindenkinek azokkal az adottságokkal kell megoldani a dolgait, amiket kapott.

2011. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!