Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Idén MIKOR KEZDŐDIK a RAMADAN?

Idén MIKOR KEZDŐDIK a RAMADAN?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 20:26
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

"Tényleg kicsit bepöccentem ezen, hogy valaki egy ennyire alapvető dolgot nem tud, és összezavar téged.

A wikipédia nem muszlim oldal..."ű


Mit pöccensz be?

a wikipédia nem az iszlám ismeretterjesztésére van...

azonkívül van arab wikipédia is....

2011. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Szıa!


Nem a wıkıpedıan poccentem be, hanem azon, hogy van ıtt egy fıatal kıs muszlım, akı elete elso Ramadanjara keszul, es felretajoztatjak egy alapveto dologgal kapcsolatban, csak mert a holgy ferje marokkoı muszlım, es az ıgazat a Wıkıpedıaval bızonyıtja.

A wıkı pedıg egyaltalan nem mervado. Pont ahogy ırtad, es ebben ıgazad van: nem az ıszlam terjesztesere szolgal.

2011. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Rashida válasza:

Kedves 19:23-as.


Szerintem ha valaki nem pontos információval szolgál,akkor lehet ö rosszul lett tájékoztatva rosszul tanulta vagy épp nem értette meg rendesen hiszen egy áttért 'új' muszlim(a hölgy akiröl félre tájékoztatást írsz)

és inkább neki is rendes utat kellene mutatnod nem pedig ilyen hangnemben válaszolni!!!!

És ahogy neki irtad sértés amit a kérdezönek írt,az is az ahogy te válaszoltál neki és inkább megalázó volt rá nézve!!!Egy rendes muszlim nem csinál ilyet!És ezt neked pontosan tudnod kellene!!!!Ha már igy beidegesetsz valamin a Ramadant hogy bírod ki??ott ugyan is kerülni kell a dühöt!Egyébként nem mondott sok rosszat a napkeltével csak kihagyta a hajnal hasadást és az imát nem említette,de attól még lehet rendesen csinálja...

És még valami,mindenkinek úgy válaszolsz mintha te mindent profin tudnal,ne felejtsd el a NAGY KORANT életed végéig tanulod!!!! üdv :Rashida

2011. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

hajnalhasadás napkelte napnyugta..

teljesen összekavarodtam!:D

akkor lécci legalább anyit irjatok,hogy hány órától ehetek,és meddig! nem muszáj percrew pontos időt mondani. elég csak ugy körülbelül! ugysem leszek ébren hajnali 4ig azért hogy egyek.. a kajálást max 30 perc alatt el lehet intézni :D

2011. júl. 17. 16:15
 25/29 anonim ***** válasza:
Legegyszerübb ha a szüleiddel beszéled ezt meg.ök biztosan tudni fogják pontosan az idöt,és hogy mikor mit kell tenni..
2011. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
anyukámmal élek. nem muszlim :(
2011. júl. 18. 13:47
 27/29 anonim ***** válasza:
islam.com-on bármilyen kerdesedre tudnak választ adni.
2011. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
RAMADAN KAREEM MINDEN KEDVES MUSZLIM TESTVÉREMNEK!
2011. aug. 2. 01:28
 29/29 anonim ***** válasza:
te jó ég, én is harasztin lakok. valaki itt komolyan éhezik valami kitalált hülyeség miatt? rémes belegondolni is.
2013. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!