Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szolhat még Isten hozzánk...

Szolhat még Isten hozzánk álomban? Pld. Mutassa meg álmomban, hogy majd fiut, vagy leányt szülök e?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 18:04
 1/6 yuda ***** válasza:

Vannak már olyan fejlett eszközök, hogy nagy bizonyossággal saját szemeddel is láthatod a monitorán..nem értem miért neked ehhez álom...furcsa kérdés..a halálod napja nem érdekel?:D

(ez szokott lenni a másik elvont kérdés, sokat unatkozhatsz..nyár van biztos azért...)

2011. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kihagytam: hogyha majd terhes leszek.
2011. júl. 17. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem szólhat hozzád Isten sem álmodban, sem sehogy. Ezek a csodák már megszűntek. Mert Isten így döntött. Úgyhogy ne is zaklasd ilyen kérésekkel.
2011. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Isten szólhat hozzád álmodban a Maga módján. Én egy kérdésen elmélkedtem, választ kerestem, majd este elaludtam, és álmomban láttam egy számot. Reggel, amikor felkeltem, megnéztem azt a számot a Zsoltárok könyvében, és a Zsoltárban benne volt a válasz. :)

2011. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A feleségem megálmodta hogy kislányunk fog születni még akkor amikor nem is tudtuk hogy várandós, kb. a születés előtt 10 hónappal. Korábban sose álmodott ilyesmit, vagy legalábbis nem mondta el.

Nekem sok más olyan álmom is volt amikről én azt gondolom hogy Istentől származott. De amikor kérdezni próbálok alvás előtt arra nem szokott jönni válasz.

2011. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Alap dolog,hogy szólhat hozzád álmodban.Megmond mindent.Milyen neme lesz a gyermeknek,esetleg tőle van-e,meg ilyesmi.Nekem azt mondta én fogom szülni az Antikrisztust,pedig hímnemű vagyok....Mostanában fáj a hasam... Kicsit furcsán érzem magam...
2011. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!