Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek rám találhat...

Szerintetek rám találhat Irakból, idejöhet és bánthat?

Figyelt kérdés

Msn-eztem egy iraki csávóval, minden jól ment, szimpik voltunk egymásnak, nem volt különösebb flört, mert ugye távolság, és az angolja is gyér.


Tudja a nevemet, h Magyarországon lakom (várost nem), hogy melyik főiskolára járok, küldtem neki 3 képet magamról, ő is 3at magáról, tudja a mail címemet is ugye és úgy emlékszem mást nem.


Na mikor valahogy arra került a szó h előző kapcsolatok, mondtam h nekem csak 1 kapcsolatom volt, sok évig tartott és vele vesztettem el a szüzességem is, de már vége a kapcsnak

ezen teljsen kiakadt, azt írta h bűnös vagyok, és majd Isten ezt nem tűri és ez undorító. meg h ő még szűz és várni fog a házasságig


Erre elkezdtem magyarázni hogy bizonyos kulturális különbségek vannak az országaink közt stb..

Asszem megsértettem a vallását vagy a kulturáját vagy valamijét azzal h nem mutattam megbánást hanem magyaráztam hogy itt el nem elítélendő és én se érzem magam bűnösnek, hisz elmúltam már 20 is mikor először szexeltem, és azt is egy olyan férfival akivel már 1 éve együtt jártam és 3 hónapja már együtt laktunk!!


na szal, nem érette meg!

szerintetek van okom félni???


2011. júl. 26. 03:28
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
átolvastam amit írtam és tűnhet úgy mint egy unatkozó tinigyerek aki nemtud mit kezdeni magával hajnali fél 4kor, de esküszöm, minden igaz!
2011. júl. 26. 03:46
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
hát, nem sokat tudok az iraki emberekről, és hogy mennyire gondolhatta komolyan... de szerintem azért csak nem fog ideutazni és felkeresni, hogy legyilkoljon. tanulság: legközelebb csak olyan embernek add ki az adataid, akit 100%-ig ismersz és megbízol benne!
2011. júl. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

bazzeg, azt írja útlevelet csináltat!!!

ez ki****szottul komoly!!!!!!!!!!!!!!

2011. júl. 26. 04:09
 4/39 anonim ***** válasza:

Ha igazi a kérdés, akkor olvasd tovább a választ (ha nem, akkor állj meg itt és b@szd meg magad erélyessen, mert hülye vagy :D)


Nincs okos vélni. De lehet, hogy máskor nem egy vadidegennek kellene pont a szüzességedről beszélni. Amúgy meg épp úgy köti őt a "Ne ölj" parancsolat, mint a hitkövető keresztényeket is. Ha tudtad, hogy bűn, mielőtt szexeltél, akkor bűnt követtél el, de ha nem tudta, hogy az, akkor nem. Allah (subhanahu wa-ta'ala) kegyelmes és irgalmas. Béke veled! Asz-szalám-alejkum!

2011. júl. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Vree ***** válasza:

Nehogy már valami csávó azért utazza át a fél világot hogy bosszút álljon egy random csajon az interneten, pláne ilyen hülyeség miatt...Ilyen van?


Egyébként meg mivel kb. az egész ország ilyen, meg mellesleg az egész nyugati világ, elég vicces lenne ha most rajtad akadna ki.


Ázsiai srácoknak ez k@rvás viselkedésnek számít, ja. De azért nehogy már félni kezdjél tőle.

2011. júl. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
53%
El tudom képzelni, hogy ilyen fanatikus. Az egész vallásuk nagyon hasonlít a nácizmusra, főleg mióta Hitler haverkodott annó a jeruzsálemi főmuftival - akinek hasonlóan Hitlerhez - világuralmi vágyai voltak (világkalifátus) és eléggé befolyásos volt a muszlim világban. Náluk, ha a lány nem muszlimhoz megy az apa meg is ölheti az ún. becsületgyilkosság keretében. Én a helyedben megváltoztatnám a külsőmet(teljesen), jobb félni, mint... De azért megérdemled! Mi a francért kell barbárokkal kezdened! El kellene ezeket zárni a saját maguk teremtette állatkertbe!
2011. júl. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Szerintem két lehetőség van.

1. Csak szórakozik, egyáltalán nem is gondolja komolyan, csak meglovagolja, hogy milyen sztereotípiák vannak a muzulmán emberekkel kapcsolatban, és te tényleg be is dőlsz neki, ő meg otthon jót röhög rajtad. Simán el tudom képzelni.

2. A felháborodása tényleg komoly, és csak a saját mércéjét tartja elfogadhatónak, de ebben az esetben is kétlem, hogy tényleg ide akarna jönni, hogy téged móresre tanítson. Ilyen erővel ezt az európai nők 90%-ával megtehetné.


Nagyon csekély esélyt látok arra, hogy valóban idejöjjön, arra meg pláne, hogy ennyi alapján meg is találjon.

Neked meg annyi a tanulság, hogy ilyen bizalmas dolgokat ne mondj el egy idegennek. Mert ez pont olyasmi, amit nem szokás kiteregetni, ez a magánügyed.

2011. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor jársz legjobban ha azonnal és végérvényesen megszakítasz vele minden kapcsolatot.
2011. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. júl. 26. 13:01
 10/39 anonim ***** válasza:

Igen szakíts meg vele minden kapcsolatot és az adataidat ne add ki senkinek, főleg ilyen idegeneknek!!

Majd írj fejleményt!

2011. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!