Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért ekkora rasszisták a zsidók?

Miért ekkora rasszisták a zsidók?

Figyelt kérdés
miért hőbörgőnek mindenért amikor ök sokkal kegyetlenebbül bánnak a nem zsidókkal? amikor felhivod a figyelmét egy esetleges súlyosabb tevékenységére akkor csak oda sem figyelnek és a válasz az hogy DE A MÁSIK MIT CSINÁL.. ez miért igy megy?
2011. júl. 31. 13:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Milyen rasszokra gondolsz?
2011. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom Jobbikos vagy. Fura, nekem van elég sok zsidó barátom, de még egyszer sem csináltak semmi rosszat. De mindig van egy ember, egy népcsoport, egy vallás amire fekete bárányként lehet mutogatni, hogy ő mindennek az oka.

Egyáltalán mi az, hogy zsidók? Mindenki, aki zsidó az ugyan olyan ember? Én meg azt mondom, hogy idióta hülye magyarok! Mert elég sok m

2011. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

-agyar hülye, ezért biztos az összes az egytől-egyig. Gondolkodni kéne és nem hőbörögni.

Mondom ezt ateistaként és magyarként is. (csak nehogy rám akard fogni, hogy zsidóként védem őket...)

(lemaradt a vége)

2011. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

"Fura, nekem van elég sok zsidó barátom, de még egyszer sem csináltak semmi rosszat."


Korpás lesz, aki korpa közé keveredik...

2011. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%

Igazad van, kérdező. Én is azt veszem észre, hogy ők mindenért ugranak, közben meg ők is ugyanazt csinálják. Régebben volt is egy videó a YouTube-on 'A magyar negativizmus árnyalatai' címmel (vagy valami ilyesmi), természetesen egy zsidó ember fikázta a népet. Megjegyezte azt is, hogy milyen rasszisták/antiszemiták vagyunk. De basszus, akkor ő miért csinál olyat, amin ő is berágna?

Lehet, hogy láttátok is a videót, kérdést is tettek fel róla itt.

Szóval ilyenek a zsidók, ez van. De persze TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2011. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

Azért, mert így nevelték őket évezredek óta. Beléjük ivódott. Olvasd el a Talmud köv. passzusait:

Sanhedrin 57a, Baba Kamma 37b, Baba Mezia 24a, Yebamoth 98a, Abodah Zarah 36b stb.

2011. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

"Azért, mert így nevelték őket évezredek óta. Beléjük ivódott. Olvasd el a Talmud köv. passzusait:

Sanhedrin 57a, Baba Kamma 37b, Baba Mezia 24a, Yebamoth 98a, Abodah Zarah 36b stb."


Itt egy hiteles verzió:

[link]

Én semmi furcsát nem találtam benne, csakhát van néhány rasszista verzió. Amúgy a zsidók eléggé ritkán rasszisták, általában toleránsak addig, amíg az ember nem akarja őket megtéríteni. Annyi, hogy az orthodox zsidókhoz eléggé nehéz betérni és beházasodni, de a liberálisabbak sokszor házasodnak nemzsidókkal.

2011. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

sok magyar beszél így a románokról, és a szlovákokról

ezek szerint a magyarok semmivel se jobbak

2011. aug. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%
Csakhogy a magyarok nem ok nélkül beszélnek hasonlóan. Meg ugye beszélni, meg elverni valakit csak azért nem érdekli a mi hülye vallásunk (zsidó - ami hazugságokra és egy undorító történelemre épül) megint más.
2011. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

A te Magyarországod, a Szent Szűz Mária, a Szent Jobb és a ki tudja még mennyi szent országa, a keresztény Magyarország államvallása ugyan ezen az undorító történelmű, hazugságokon alapuló vallásán fekszik! Bizonyára lesokkolnak a következő információk, de Jézus Krisztus is zsidó volt, ráadásul a keresztény Isten megegyezik a zsidó Istennel! Az egész keresztény vallás a zsidó vallásból alakult ki. Ott a Biblia Ótestamentuma egy az egyben a Tóra.

A zsidókat nem csak elfenekelték a vallási hovatartozásuk, származásuk miatt, hanem LEGYILKOLTÁK őket! Azért ez megint más, nem? Őszintén leszarom hogy hatmillióan vesztek oda vagy egymillióan, de nekem "holokamuzással" senki ne jöjjön, mert az én családomat is módszeresen irtották. Biztos akkor is így vélekednél, ha a tieid vesztek volna oda... Na menjetek már!

2011. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!