Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol lehet GYORSAN megkeresztel...

Hol lehet GYORSAN megkeresztelkedni Bp-en vagy környékén?

Figyelt kérdés
Olyan Római Katolikus papot keresek, aki évekig tartó személyes "konzultációk" nélkül is megkeresztelne, még most augusztusban. Aki tud ilyen, kérem írjon, akár privátban is! Köszönöm!
2011. aug. 7. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Közeleg az esküvőd, és követelik a nagyik a habos ruhás arany oltáros színjátékot?
2011. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem. Keresztszülőnek kértek fel.
2011. aug. 7. 20:23
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem akarok beleavatkozni, de tudod, hogy a keresztszülőnek a megkeresztelt hitével kell foglalkoznia?
2011. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tisztelettel megkérek mindenkit, hogy aki nem tud segíteni, kíméljen meg a megjegyzéseitől! Köszönöm!
2011. aug. 7. 20:36
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Elég valószínű, hogy csak akkor van esélyed erre, ha személyes, mély hitről teszel tanúságot. Akkor van olyan pap, aki szinte azonnal megkeresztel. Na de ilyen meggyőződést elhazudni nem lehet. Bocsi, ha nem sokat segítek ezzel a válasszal sem. Nem sok az esélyed. Esetleg ha a világ végén találsz egy nagyon nemtörődöm papot. Én nem ismerek ilyet.
2011. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem bárhol megkeresztelnek, menj be az első utadba eső templomba.
2011. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Majd írj, mi lett, mert kíváncsi vagyok - szerintem mások is.
2011. aug. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha hittanilag elég képzett vagy akkor lehet hogy tudok ajánlani valakit aki segíthet.
2011. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Golden Axe ***** válasza:
35%
Csak akkor keresztelkedj, ha valóban hiszed, hogy Jézus megváltott a bűnből. Ha nem ezért teszed, hanem csak mert a család elvárja, akkor inkább ne tedd: hatalmasat vétesz akkor Isten ellen! Istent pedig nem tudod átverni!
2011. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves Golden Axe!

Ahogy láthattad is, kértem, hogy csak az írjon, aki segíteni tud! A százalékaidból sejthető, h segítség helyett kéretlen tanácsokat adsz... ezt kösz, de kösz nem!


Egyébként hiszek amiben kell, csak nem vagyok nagy templomba járó. Ez talán még nem olyan nagy bűn... :)


És sikerült, ha még valakit érdekel... :)

2011. aug. 15. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!