Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők segíts-etek?! Mobilbibli...

Hívők segíts-etek?! Mobilbibliáról van szó?! Részletek lent?!

Figyelt kérdés
Nokia 6700 Classic-om van, most csináltam szoftverfrissítést és hiába rakok fel bármilyen mobilbibliát bárhová, azt írja ki, hogy érvénytelen alkalmazás. Mi lehet a gond? Eddig olyan egyszerű volt, most meg sehogyse megy.
2011. szept. 2. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos a tiédnek megfelelő verziót rakod fel? Amúgy nekem meg androidon abból van elegem, hogy a netről tölt le mindent, egy offline-t sem találtam :/
2011. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már az összes verziót kipróbáltam. És szoftverfrissítés előtt az egyik működött. Hiába telepítem (a sz.gép kérdez rá, hogy telepítem-e a telóra), hiába rakom a telefonra v. a memóriakártyára, hiába a Nokia PC suite...
2011. szept. 2. 21:51
 3/7 eric_one ***** válasza:
100%
Futtasd át a JAD MAKER nevű programon a *.jar fájlt. Majd csinál a *.jar mellé egy jad fájlt. Mindkettőt másold fel és jad-ot indítsd el. Ha írsz privátot, elküldöm a programot emailben...
2011. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a mobil biblia érdekelne engem. Hol tudok letölteni ilyet? Esetleg új fordítást is lehet?
2011. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tudsz küldeni emailt, a

"Privát e-mail a kérdés kiírójának"-ra kattintva.


A telefonodnak megfelelő programot itt tudod letölteni:

[link]

Fontos a teló belső memóriája, de nekem most sajna valami gondom akadt. Járj sikerrel! Nagyon hasznos telón, mindig kéznél van!

2011. szept. 2. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszi szépen. Időközben rákerestem, és letöltöttem. Sikerült is:) Am nekem is Nokiám van.Nem a Nokia PC suite-val, hanem az adattárolás móddal sikerült.

Én is remélem hasznos lesz, majd akár utazás közben is olvashatom, méghozzá a telóról. :D

2011. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eric_one ***** válasza:

Szia! amit küldtél freemail-es címet, arra nem tudtam küldeni neked semmit.


Hi. This is the qmail-send program at freemail.hu.

I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.

This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.


Inkább írj egy gmail-es vagy valamilyen más emailelérhetőséget!

2011. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!