Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan ünnepeljem a samhaint?

Hogyan ünnepeljem a samhaint?

Figyelt kérdés
Szertartásokra gondolok csak nem tudom ,hogy milyenek vannak.
2011. szept. 18. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Süssél neki palacsintát.
2011. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem így ünnepeld de gondolom nem erre vagy kíváncsi. De nem kötötted ki hogy csak boszorkányok válaszoljanak.


"13. Halottak napi búcsú


Teljes búcsút nyerhet a tisztítótűzben szenvedőkért az a hivő, aki halottak napján valamely templomot vagy nyilvános kápolnát buzgón meglátogat. Aki törvényesen használ félig nyilvános kápolnát, azt is felkeresheti. A templomlátogatás alkalmával egy Miatyánkot és Hiszekegyet is el kell mondani a Szentatya szándékára. A búcsú elnyerhető az említett napon, vagy az Ordinárius engedélyével az előző vagy a következő vasárnapon, vagy Mindenszentek ünnepén."

2011. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Besenyő Pista bácsi-nak van igaza! :D
2011. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a 2. válasza FAKE, mivel hogy Jézus egyátalán nem kért ilyeneket az emberektől, hogy ilyeneket műveljenek, a megtisztulást pedig ne a paptól vagy máriától, vagy ünnepnaptól várd, hanem Jézus Krisztustól!
2011. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves Második, a wiccák nem egyenlők a boszorkányokkal, tehát már itt bukik az előítéleted ;)
2011. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Igazad van tényleg nem emeltem ki ,hogy nem keresztényektől kérek válaszokat hanem boszorkányoktól. Azért kösz mindenkinek.

2011. szept. 21. 15:28
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
lufikkal meg egy kis ekivel f*sza kis bulit csinálhatsz!
2011. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Emelj egy csöppnyi oltárt, ahol őszi terméseket áldozol az Istennek és Istennőnek! Gyújts gyertyát, égess füstölőt! Ez a tűz és a levegő. Locsolj szét egy kis vizet, szórj egy marék homokot. Ez a víz és a föld. Gondolj arra, hogy az éjjelek egyre hosszabbak lesznek, a fák levetik lombjukat, a természet készül az alvásra.


Én így szoktam, és közben teljesen csendben vagyok, meg sem szólalok. Legjobb a narancssárga vagy lila gyertya, de ha nincs, akkor fehéret válassz!

Gondolj arra, hogy új év veszi kezdetét, és ilyenkor a legerősebb a természeti mágia.

2011. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Végre valaki tudja mire gondolok.
2011. okt. 1. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!