Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény/Hívők! Milyen...

Keresztény/Hívők! Milyen csodák történtek veletek életetek során? És milyen hatással volt az életetekre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy megmenekült a "házasságunk". Én akkor még nem tértem meg, párom már lassan egy éve. A kapcsolatunk abban az időben elég viharos volt, és veszekedésekkel teli. Párom rengeteget imádkozott értünk, hogy minden rendben legyen és, hogy én is megváltozzam, megtérjek. És láss csodát az Úr meghallgatta imáit, azóta olyan, mintha most jöttünk volna össze (bár vannak kisebb nagyobb vitáink, de Ábrahám házassága alatt is volt), és én is megtaláltam azt az utat melyet az Úr készített elő mindenkinek :)


Ezen kívül mindennap történnek velünk kisebb csodák, ami csakis az Úrtól lehet, de azokat nem részletezném :)


Üdv: Rita (21)

2011. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nos: júniusban felvételizni voltam egy gyönyörű városban, és ott találtam egy szökőkutat, ott elmondtam egy imát és kértem Istent, hogy a városban tanulhassak. A felvételim sikertelen volt, nem vettek fel :( de aznap a kezembe nyomtak egy prospektust egy iskoláról. Kb. 3 héttel az eredmények megtudta után akadt a kezembe és jelentkeztem a suliba. Ide felvettek és most itt tanulok a városban. Hiszem, hogy Isten keze van a dologban és sejtem, hogy miért...
2011. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyulások,szabadulások Jézus Krisztus nevében.
2011. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem főleg álmaimban történtek mindenféle érdekes dolgok. Ha érdekel bemásolhatom a tanúságtételemet, de lehet hogy már olvastad mert már többször is szerepelt a gyakorikérdések.hu-n.


Kiskoromban egyszer hanyatt leestem egy fáról, kb. 4 méter magasról, és azt hittem meg fogok halni esés közben, de az egyik lábam beakadt két ágba (Y alakú ágakba) és így még élhettem tovább.


Azóta főleg álmaimban történnek érdekes dolgok. Volt már hogy a pokolból láttam egy kicsit és olyan is volt ami a mennyre hasonlított.

Elhunyt rokonom is jelent már meg álmomban és azt hiszem hogy imát kért.


Nemrég megtapasztaltam a Szentlélek jelenlétét, ez egy olyan érzés ami nagyon is fizikai, nagyon erős érzés és kézzelfogható, ez is egy csoda.


Volt olyan is hogy hangokat hallottam (lokúció). Ez eddig még csak kétszer történt. Olyan mintha valaki közvetlenül a fejedben szólalna meg, ilyenkor lehet érezni hogy a hang nem kívülről jön. (már nem is hallja) Hozzátenném hogy nem vagyok őrült :)


Az eredménye ezeknek a dolgoknak pedig az hogy életem minden pillanatában igyekszem azt tenni amiről úgy gondolom hogy Istennek tetsző lehet.

2011. okt. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meggyógyult a nagypapám a ráktól olyan sokat imádkoztam ,hogy meghallóta a JóIsten és le is kopogom :)
2012. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Néha álmokat látok, amiknek a tartalma pár héten belül bekövetkezik. És egyszer Isten szólt hozzám.
2015. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: Egy igazán nagy csoda történt az életünkben. Egy hónapon belül az Úr megmentette a családom életét. Október végén férjem motorral esett, csoda folytán csak repedt a hüvelyk ujja. Rá 2 hétre terhességem 32 hetében leszakadt a méhlepény, én is és a gyermekem élete is hajszálon múlt, de hála az Úr közbenjárásának mindketten élünk. Én két zacskó vért kaptam, a fiunk pedig 17 napot töltött PIC-en ahonnan haza adták. A kórház, ahol szültem mái napig csodababának nevezik, mert annak ellenére, hogy több mint egy órát kellett várni arra, hogy megcsászározzanak; a picurnak nincs semmi baja :)

Rita, mára 25 vagyok ;)

2015. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A csuklomat megvagta az uveg, egy hajszalon mult, hogy nem erte el az utoeremet. Eddigi eletem legnagyobb csodaja talan ez. De nekem nem kell nagy csoda, hogy higgyek Istenben. Noverem ikreket vart, az egyikrol azt mondtal h dankoros lesz. A nagymamam egesz vegig imadkozott ertuk (elejetol fogva, az egesz csaladert is). Most mind a ket kislany makk egeszseges.
2015. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Amikor még gimibe jártam (2015) az utolsó föcitesztre nem igazán tanultam, mert lelkileg nagyon rosz állapotban voltam egész végzősévem alatt, ezért a teszt előtt néhány kulcsszót és várost felírtam a padra. Amikor elővettük a lapot a tanár elkezdett járkálni a padok között, hogy megnézze a puskákat. Amikor megláttam majd' belehaltam, mert tudtam, hogy ha most elvág akkor megbukom, ezért imádkozni kezdtem (már akkor is hittem Istenben, és már akkor is vallásos voltam) és nekem csak néhány centire emelte fel, de ha egy picit arrébb megy meglátta volna a szavakat.

Másnak ez lehet, hogy nem nagy dolog, de ez hatalmas csoda volt. :)

2017. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!