Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek a születésnapjára?

Mit vegyek a születésnapjára?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek most lesz a 16.-ik szülinapja még csak úgy ahogy 1 éve ismerem őt..mert most kezdtük el a középsulit..azt tudom h szereti a forma1-en belül a ferrarit..nem az a nagyon márkás ruhás csajszi..inkább tornacipő,farmer és egy póló stílusú
2011. aug. 2. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ez az 'ajándékot veszek neki, hagy örüljön' hóbortot.

Inkább szervezz meg 1 olyan napot amikor csak ketten vagytok, menjetek bobozni, próbáljátok ki a falmászást, az tök vicces tud lenni, vagy tanuljatok meg korizni vagy deszkázni, nem a sport itt a lényeg, hanem, hogy tudjátok, a bénázások közben is számíthattok egymásra.


Ráadásul az idő közben hamar elrepül, aztán este mozi. Sokkal szorosabb lesz a barátságotok, mint 1 ajándéktól aminek 2 percig tud örülni.

Mond meg neki, hogy van 1 nagy meglepid, bízza rád magát egész nap, aztán mindent bele a szervezésbe, és csak kreatívan. a lényeg, mindketten élvezzétek, nevessetek sokat.


Én ezt tenném, igaz, hogy drágább így megoldani, de nem megéri, ha közben szerzel 1 tuti barátot?

2011. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és ha képeket is csináltok, akkor a szülinapján oda tudod neki adni, így neki is személyesebb lesz az ajándék.
2011. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!