Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Vodafone tényleg egy sátánis...

A Vodafone tényleg egy sátánista mobiltársaság? Nem túlzás ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Nem hajmeresztő túlzás ez az összeesküvés elmélet?


http://www.youtube.com/watch?v=wpxF2WZEfpc&feature=related


2011. okt. 29. 20:37
1 2 3
 11/29 Tyler913 ***** válasza:
45%
Nemhogy tulzas,de egyenesen baromsag.En ugyan nem neztem vegig az osszes reszt,de az ilyen szimbolumokat el-es belemagyarazo videok tulnyomo tobbsege vagy szandekos kamu,vagy valamilyen paranoid,beteg elme produktuma.
2011. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
67%
Hát hiába,az összeesküvés-elméletek és világvége jóslatok korát éljük.Csak azt nem tudom ki az aki ezt beveszi és még inkább, kinek van erre igénye?
2011. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

Vigyázzatok mer maga a video készítője Sátánista és így akar híveket toborozni. Jézus már legyőzte a Sátánt a feltámadással és a kígyó fejére taposott.

Az örök életben legyen a reményünk.

2011. okt. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Berta Wooster válasza:

Persze,hogy viccnek szántam:)azt akartam megmutatni,hogy milyen könnyen bele lehet magyarázni hétköznapi dolgokba ilyen marhaságokat.ha öltöny és nyakkendő lenne rajtam,és egy gyülekezet élén szónokolnék megnyerő stílussal,rengeteg embernek be tudnám ezeket adni.

2011. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

@66%: Akkor jó. De a %-oddal igazán csinálhatnál valamit, mert így teljesen hiteltelen, amit mondasz. :)))



Felmerült egy-két kérdés a 68 % - os válaszoló részéről.


Van egy jó kis weblap, ajánlom mindenki szíves figyelmébe:


[link]


A népszámlálással kapcsolatosan is van egy írásuk, az erre írott egyik kommentbe linkelte be a szerzője ezt:


http://www.youtube.com/watch?v=yVTjBdPQ-ls&feature=player_em..


Szerintem vicces. Vagy mégsem?


A válaszokat a következő jeligére kérem:

"Attól, hogy nem vagy paranoiás, még nem biztos, hogy nem figyelnek." (ismeretlen)


U. i.: Helmet, most már kérek egy piros pontot, mostanában annyi kérdésedre válaszoltam már. :)

2011. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan már, ilyen elméletek régen is voltak, a középkorban pl. ugyanilyen belemagyarázások alapján fogták rá emberekre, hogy boszorkányok és elégették őket. Ma a globalizálódott társadalomban pedig már egész cégek megkapják, hogy ők sátánisták...
2011. okt. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
67%

Berta Wooster válasza:

akkor pontozz fel!:)

2011. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

@66%:


Na, persze, tudod mikor. Hogy aztán még jobban meg tudd téveszteni azt a szegény gyülekezetet, mi? :))


Egyébként megtettem, de még semmi eredmény; amúgy is elég nehezen mozdulnak ezek a %-ok néha.


Viszont ha írsz néhány nagyon jó választ, akkor gyorsabban elindulhat felfelé.

Ha meg írsz néhány nagyon rosszat (pontosabban olyat, ami nem tetszik a többségnek...), akkor zuhanórepülés...


És kéretik nem csak társalogni, hanem olvasni. Azon a konteós honlapon rengeteg jó írás van, hetekig el lehet lenni vele. :)

2011. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 The Nobody ***** válasza:
64%

Én 1996. 06. 06.-án születtem szóval az utolsó számjegyek:666 Akkor most én a Sátán lánya vagyok :)

Najó ez vicc volt,de tényleg, ha valaki lát valahol 3db hatost annak máris sátánista jelképe van !?

2011. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Vodafone: Vektor: Szabadkőművesek. Lásd még: NASA Logó, stb...
2011. nov. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!