Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki megmondaná, hogy mi ez...

Valaki megmondaná, hogy mi ez az új szokás, hogy mindent a zsidók irányítanak?

Figyelt kérdés
mmint osztálytársaim is ezt mondogatják folyton h hülye zsikdók meg minden. és nem értem h mire fel? én személy szerint nem tudnám megállapítani h ki az és ki nem, de nem is ez a fontos, hanem az h ők honnan veszik ezt, és mennyi ennek a valóságalapja? vagy csak kitalálják az egészet?
2011. okt. 30. 00:00
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. nov. 1. 20:25
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésemre nem válaszoltál.

29/31

2011. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
73%

@# 32/32:


Ha egy csöppnyi esze is van a kérdezőnek, akkor nem is fog. Márpedig úgy látom, több is van neki. :)

2011. nov. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Az egy egyszerű kérdés. Miért nem lehetne válaszolni rá? Talán nem lenne mit?
2011. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
51%
cionizmus... keress rá!
2011. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
a történelemben hullámvölgyes a zsidók helyzete: van amikor mindenki üldözi és utálja őket; és van amikor ők irányítják a világot. most az utóbbi van (aminek még nem értük el a csúcspontját) mivel a kapitalizmus nekik kedvez
2012. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

^ Egy kis olvasnivaló, szeretettel:


[link]


Persze csak akkor, ha nem akarsz továbbra is bedőlni az összeesküvés-elméleteknek. :)


-------


És ha már itt vagyok, mutatok egy friss példát arra, hogy mitől is szélsőséges a Jobbik:


[link]

Idézem a válaszolót, akitől lenyúltam a linket:

"És még komolyan vannak, akik odafigyelnek a hülyeségeire??"


De remélhetőleg fognak ők enyhülni, legalábbis az antiszemitizmus terén; különösen, ha még további néhány nagykutyáról kiderül, hogy zsidó felmenői voltak, mint ahogyan a múlt héten is történt:


[link]

Szerintem vicces. :D

2012. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!