Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Édesanyám sírján emberi...

Édesanyám sírján emberi csontokat találtam amikor mentem világítani. Hogy lehetséges ez? A mellette lévő sírt felújították, de ez akkor is szörnyű!

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég valószínűtlen,de szólj az ottani temetőgondnoknak!

Egyébként mi az hogy mentél világítani?

2011. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ÉS honnan tudod hogy emberi csont? Netán egy koponya?
2011. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A temető gondnoknál kérdezősködj hogy a felújítás során látott e valamit, amiért azok odakerültek.
2011. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elsőnek, ment világítani, tudod, mécsessel.
2011. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
És ennek mi köze a valláshoz?
2011. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
még ilyet nem hallottam világítani:D lol amúgy meg attól h felújítanak egy szomszéd sírt, nem kerülnek elő csontok, pláne meg nem hagyják a sírokon...
2011. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert ha mécsest gyújtanak, akkor az elhunyt hamarabb kerül a Mennybe. Asszem.
2011. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy kérdést feltennék: talajvizes a terület?
2011. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges dolog, hiszen ha a szomszéd sírt felújították, gondolom kiszedték a földet belőle, így természetes hogy csontok is előkerülhettek, hiszen az évtizedekkel ezelőtt eltemetett halottakat már nem tudják épségben kivenni. Persze az a sírtulajdonos vagy a sírásó munkások dolga lett volna, hogy ilyen dolgok ne történhessenek meg, azaz hogy a csontok ne maradjanak ott. Szerintem fölösleges szólni bárkinek is, hiszen többe kerülne a procedúra meg az utánajárás, minthogy kézzel levedd és eldobd azokat a csontokat.
2011. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is hüleség.Attól hogy a szomszéd sírt felújították, még nem azt jelenti, hogy azt kiásták, és kiszedték a csontokat,és pláne nem hagyják azt ott darabokban.
2011. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!