Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Helyes sorrendben vannak a...

Helyes sorrendben vannak a fejezetek? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Szeretném elolvasni a Bibliát, de csak online tudom, a könyvre nincs pénzem.

Ezen az oldalon helyes sorrendben vannak a felsorolt részek?


2011. nov. 2. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
helyes, de ha írsz egy privit,benne egy címet, küldök neked,mert nekem több van.
2011. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

És köszi, de jó nekem online is, másoknak sem szeretek tartozni :)

Hogy hogy több van neked?

2011. nov. 2. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tartoznál, én tartoznék egy köszönettel, hogy elfogadod. Azért van több, mert ajándékba is kaptam, vettem is, és mert egy időben (ha van időm most is) azzal foglalkoztam, hogy összehasonlítottam több fordítást (a görög eredetit, amin az Újszövetség íródott, és még egy-két nyelvűt, amit megértettem.) Nagyon érdekes volt, sokat tanultam belőle.
2011. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt van több magyar fordítás is még: [link]


Jó olvasást!

2011. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. válaszolónak: Most még annyira se akarom elfogadni, hisz' ezek emlékek neked :)

2011. nov. 2. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Rendben vannak, igen!


A Bibliát meg fogadd el. Ha egy hívő ember akar neked Bibliát adni, az olyan, mintha egy pohár vizet tudnál adni egy szomjazónak. Neked is vannak emlékeid a vízről, mégsem érdekel, csak az az érzés, hogy a pohár vizeddel talán megmentettél valakit. Ha nincs Bibliád, fogadd el. Nem magadnak, hanem neki teszel szívességet, hidd el. Még csak meg se köszönd, csak olvasd.


Üdv: L

2011. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen elfogadnám, de biztos megérted ha az azt mondom, hogy egy idegennek nem szívesen adom meg a nevem és a címem. Esetleg nem pesti vagy Veszprém megyei vagy?
2011. nov. 4. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!