Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az alábbi link melyik felekeze...

Az alábbi link melyik felekezet honlapja?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 27. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tartozik egyik felekezethez sem,csak hisznek Istenben.
2011. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Huh, szia, hát nekem úgy nyitotta meg a linket, hogy "Felekezetközi..."

- Ez a szó nem mond semmit? :)


Ahogy elnézem, van itt minden: zizi, bambi, vattacukor... :)


Belenézegettem, és találtam néhány érdekességet: A Jesus Culture koncertjéről ugyan tudok, már a jegyem is megvan, de még nincs késő, ha neked nincs, úgy látom, még vannak jegyek. 2011. 10. 02. -án, vasárnap lesz a Papp László Sportarénában.


Egy kis kedvcsináló:


A két kedvenc dalom tőlük, Kim Walker énekel:


1. Jesus Culture – Dance http://www.youtube.com/watch?v=Nojx6dWEGAE


2. Jesus Culture – See His Love http://www.youtube.com/watch?v=5W-b_0lkRh0


Itt pedig Chris Quilala:

http://www.youtube.com/watch?v=IoezWBPGRAc&feature=results_v..



Előttük lesz Pintér Béla koncert is, csak sajnos nagyon rövid; gondolom, őt nem kell bemutatni. Ha mégis, tessék, a honlapja: [link]



Amiért köszönet neked, az az alábbi interjú Takáts Tamással (ex- Karthágó)

– Ő Hit Gyülis; nem is tudtam, hogy Pajor Tamás által tért meg. :)

[link]



Szerintem nézz körül, biztos van még sok érdekesség.


Üdv. :)

2011. szept. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Takács Tamás hitgyülis lett? Nem semmi. Na ha ő elkezdene keresztény zenét játszani az nem lenne rossz.
2011. szept. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos a koncertre nem tudunk elmenni a párommal, jelenleg albérletre gyűjtünk, hogy anyuméktól eltudjunk költözni. Hála az Úrnak a feltételek meg is vannak lassacskán hozzá :)
2011. szept. 28. 11:41
 5/9 anonim ***** válasza:

@A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:23


Szia!

Igen, már 6 éve megtért, a HGY-ben. Én speciel annyit tudtam, hogy hites, de azt csak a belinkelt interjúból tudom, hogy mióta és hogy Pajor Tamáson keresztül. Nézd meg, azért másoltam be a linket.

Am. azt mondja a beszélgetésben, hogy minden dalukban benne van a hite valamilyen módon. Meg pl. a Takáts Tamás Blues Band új név, mert kimaradt a régiből a "Dirty"...

A hangját én is nagyon szerettem régen, még a Karthágó idején, bár magát az együttest nem annyira.


@Kérdező: Gondold meg szerintem, nem olyan veszélyes összeg az a két jegy... Biztos megéri. :)

Én tavaly más okok miatt hagytam ki Ron Kenolyt és Michael W. Smitht is, azóta is bánom... :(((

2011. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én mintha úgy látnám, hogy az Evangéliumi Pünkösdi Közösség áll mögötte, legalábbis a székhelyéből erre következtetek.
2011. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-29 09:52


Szia!


Megnéztem, tényleg stimmel a székhely... De gondolom, nem kizárólagosan EPK-s a dolog, legalábbis ami a partnereket illeti...


Üdv. :)

2011. okt. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Katt az impresszum fülre a lap alján:


A "kereszténytv.hu" oldalt egy civil, felekezetektől és szervezetektől független, önkéntesekből álló csapat készíti.


Célunk: felhívni a figyelmet az Istenben való hitre, a szeretetre, a megbékélésre, megbocsátásra az egészséges életre, nem elméleti teológiákon, hanem az emberek "egyszerű" hitén és tapasztalatain, és a Bibliában lírtakon keresztül.


Ha ön is szeretne ennek a közösségi, médiának része lenni, vagy bármely módon támogatná, az alábbi telefonszámokon, vagy email- ben keresse meg munkatársainkat.

2011. okt. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
karizmatikus
2011. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!