Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő linken olvasottakról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 11. 20:15
 1/8 eric_one ***** válasza:
Jehova tanúi tévtanításokra vezet az az oldal. Azzal egyetértek az olvasottakkal kapcsolatban hogy valóban egy világkorszak váltás előtt állunk. Erről tudósít a biblia is. A történelem pont úgy alakul ahogy a próféciák előre megmutatták.
2011. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon unatkozhatott
2011. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vetted volna már hetente van világ vége, mára is "jósoltak" egyet a 11.11.11 miatt. A katasztrófák meg nem világ vége súlyúak, ha 1 milliárd ember halna meg ezekbe akkor is "csak" 10%-kal csökkenne az emberiség létszáma, majd ha ez hirtelen megtörténik akkor már lehet miatta aggódni
2011. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt olvashatjuk, hogy közel a vég, ezért már nem sok idő van megváltoztatni az életünket. Nem furcsa egy kicsit, hogy megtérésről JT megint nem tesznek említést?


Csak ha egy picit paraszti ésszel belegondolunk, teljesen mindegy, hogy egy év múlva jön-e el Krisztus, ha én már ma vagy holnap meghalok, vagy 100 év múlva (ha belegondolunk, ez is közel van), ha én negyven év múlva halok meg. Mindig kevés az idő, hogy megtérjünk.


Jel 18,4 "És hallék más szózatot a mennyből, a mely ezt mondja vala: Fussatok ki belőle én népem, hogy ne legyetek részesek az ő bűneiben, és ne kapjatok az ő csapásaiból"


Fussatok ki, mert nincs idő.


Persze az Úrhoz, és véletlenűl se egy emberi szervezethez, mert akkor nem futottatok sehova.



Üdv: L

2011. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem olvastam végig, csak belekukucskáltam. Igaza van eric_one-nak, JT-s írás... Ha nem tévedek, a cikk szerzője te magad vagy (Novák István).

Ezért tisztelettel figyelmedbe ajánlom a következő olvasnivalókat:


Exjt: [link]


[link]


[link] about/


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ez pedig egy rövid videó a JT-k és az okkultizmus kapcsolatáról:

http://www.youtube.com/watch?v=ngvfE4I25xk


Üdv. :)

2011. nov. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


A Bibliai próféciák alapján biztosra vehetjük hogy a történelem végső szakaszába érkeztünk. Viszont az általad mutatott link minden bizonnyal Jehova Tanúi írás. Az 1914-es jóslat pedig hamis prófécia, ha valaki jobban megvizsgálja akkor látja hogy nem áll meg a Biblia mérlegnén.


Minden jót!

2011. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az igen,hogy közel a végi és az utolsó időket éljük. De az igazságot nem csak a Jehova Tanúi prédikálják. Vagyis nem tudom mik a JT igazságai de a JT-n kívül nagyon sokan hirdetik az élő Krisztust,
2011. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves István!


A saját kérdéseidhez van lehetőséged kommentet írni, ami felkerül az oldalra, így mindenki láthatja. Ezt azért írom, mert nem tudom, tudtál-e róla vagy sem; ill. nem tudom, miért privátot írtál nekem. Mindenesetre bemásolom ide:


<< Az üzenet küldője: Novák-I

Az üzenet címzettje: Berta Wooster

Az elküldés időpontja: 11-12 17:40

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mi a véleményetek a következő linken olvasottakról?

"Kedves Kérdező! Nem olvastam végig, csak belekukucskáltam. Igaza van eric_one-nak, JT-s írás... Ha nem tévedek, a cikk szerzője te magad vagy.."

Az üzenet témája: Információ

Az üzenet szövege: A [link] oldalt valóban én szerkesztettem, amely tartalma megúlyult. Valóban Jehova Tanúja vagyok és elsősorban a Bibliát fogadom el. Az adott linkekre kattintva, elmondhatom, hogy sok újat nem tudtam meg. Én Jehovának adtam átt az életem, és ennek megfelelően próbálok továbra is élni. Ez azt is jelenti, hogy nem egy szervezetnek adtam átt magam, hanem Jehovának. És megvagyok győződve arról, hogy Jehova és Jézus mint a gyülekezet feje, felelőségre fogja vonni azokat, akik elhamarkodottan tettek kijelentést, vagy a saját elképzeléseiket próbálták, illetve próbálják érvényre jutatni. >>



Az eredeti JHWH tetragramma tárgyában ajánlom szíves figyelmedbe a Wiki vonatkozó oldalát:

[link]


Akkor kinek is adtad át magad?

Továbbá: Jézus azt mondta: "Lesztek NÉKEM tanúim..." - Tehát a keresztények Jézus tanúi. Nem bántani akarlak, csak elgondolkodtatni egy picit. Valóban tisztelem mindazokat, akik őszintén keresik az igazságot, Istent, Jézust; ezért kérlek, gondold át, hogy hogyan is van ez: Jézus melletti tanúskodás helyett egy nem létező Isten-név után elnevezett szervezet...


Plusz két kérdés:

1. Tényleg végigolvastad a linkeket?

2. Az utolsó mondatodban kikre gondoltál pontosan?


Üdv, minden jót. :)

2011. nov. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!