Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Noé miért nem tudta megmenteni...

Noé miért nem tudta megmenteni a dínókat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 14:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Még mindig pontosabbak a tudósok kormeghatározásai, mint a csak odamondás, vagy csak úgy kijelenteni, hogy 6000 éves a Föld és hogy pár ezer éve még éltek dinok. A krokodik pl dino korszaki túlélő. Ráadásul a kormeghatározás sokkal kompeltteb, mint amire utolsó céloz, és és igen pontosan meghatározható, behatárolható a kor.
2011. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 lsandor ***** válasza:
Igen, Jehova Tanúja vagyok. Félreérted. Tudjuk, hogy a Föld az több millió éves, az emberi élet kezdődött rajta csak kb. 6000 éve. Tehát azelőtt réges régen biztos, hogy éltek dinoszauruszok.
2011. dec. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 lsandor ***** válasza:
Nem akarok én semmit belemagyarázni, hanem a bizonyítékok alapján mondom azt, hogy már Noé idejére nem voltak dinók. Mivel az ebben a kérdésben megfogalmazott szavak, melyek első látásra arra utalnának igazából mai állatfajokra utalnak. Nem magyarázok bele semmit
2011. dec. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
A dinók 65 millió évvel ezelőtt kihaltak, tehát Nóé idejében már se hírük, se hamvuk nem volt. Egyébként is Nóé történetes csak egy mese, ezért felesleges bizonyítást keresni. Az olyan lenne, mint a pénzgyűjtés Isaura felszabadítására.
2011. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Nem akarok én semmit belemagyarázni, hanem a bizonyítékok alapján mondom azt, hogy már Noé idejére nem voltak dinók."


Akkor hogy lehetséges az hogy a Bibliában szerepel egy dinoszaurusz részletes leírása? (behemót)

2011. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 lsandor ***** válasza:

Noé története igaz, ezt bizonyítékok támasszák alá.

A behemót pedig a víziló. Nincsenek 6000 éves dinoszaurusz maradványok.

A tények azt bizonyítják, amit mondtam, nem értem miért nem akarod elfogadni

2011. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A behemót a Mamut vagy Elefánt, de Noé története nem igaz, nincs rá bizonyíték, csak a biblia, de az kevés.
2011. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 lsandor ***** válasza:
A Biblia minden egyes szava igaz. Noé történetének igaz voltát támassza még alá az is, hogy minden egyes nép kultúrájában megfigyelhető valamilyen történet egy világméretű vízözönről ilyen vagy olyan formában, tehát bizony, hogy igaz a Bibliának ezen szavai is
2011. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!