Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol írja a Biblia hogy az...

Hol írja a Biblia hogy az Atya azért küldte el Jézust hogy megváltson minket a bűneinkből? Vagy azt hogy saját Fiát áldozta fel értünk?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jn 3,16 "Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen."


1Jn 4,9 "Az által lett nyilvánvalóvá az Isten szeretete bennünk, hogy az ő egyszülött Fiát elküldte az Isten e világra, hogy éljünk általa."


Jn 6,38 "Mert azért szállottam le a mennyből, hogy ne a magam akaratát cselekedjem, hanem annak akaratát, a ki elküldött engem."


Jn 6,39 "Az pedig az Atyának akarata, a ki elküldött engem, hogy a mit nékem adott, abból semmit el ne veszítsek, hanem feltámaszszam azt az utolsó napon."


Jn 6,40 "Az pedig annak az akarata, a ki elküldött engem, hogy mindaz, a ki látja a Fiút és hisz ő benne, örök élete legyen; és én feltámaszszam azt azt utolsó napon."


Üdv: A

2011. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy az Atya az Jézus volt?
2011. nov. 22. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
És saját magához imádkozott, és saját maga szólt az égből, hogy ez az én szeretett fiam, őreá hallgassatok....???
2011. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
aki Elhiszi a feláldozást' az Isten mindenhatóságát tagadja! aki mindenható, az nem kénytelen feláldozni senkit!
2011. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki elhiszi a mindenható szeretetét és igazságosságát az elhiszi az Isten mindenhatóságát, és érti a megváltási terv Krisztusi részét. Az hiányzik mindnyájunkból, hogy úgy nézzünk valakire, hogy egyben igazságosak, egyben szeretők legyünk vele szemben.
2011. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"És saját magához imádkozott, és saját maga szólt az égből, hogy ez az én szeretett fiam, őreá hallgassatok....???"


Igazad van:)

2011. nov. 22. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!