Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten vajon haragszik ha...

Isten vajon haragszik ha szeretem SpongyaBob-ot?

Figyelt kérdés
a POKOLRA jutok emiatt ?
2011. nov. 22. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs azzal, ha szeretsz valamit az életedben, ami alapvetően nem árt, csak szórakoztat,amíg nem veszi el az idődet a fontosabb dolgoktól, és nem válsz a rabjává.
2011. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Mivel azért is megharagudott, hogy ettek az első emberek arról a fáról, ami csak a javukra vált, így nem lehet tudni.
2011. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
szerinted miért engedte meg a Spongya Bob készítőinek,hogy megalkossák ezt a rajzfilmet,ha utána bárkire is megharagszik,aki megnézi,és szereti?
2011. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
A Spongya Bob miatt senki sem jut pokolra. Én is szeretem, mégis a Mennybe jutok.
2011. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

Ez nem tűnik egy komoly kérdésnek de mindegy.


14:54-esnek: Az hogy Isten valamit megenged és az hogy valamit nagyon rossz néven vesz és ideiglenesen megtűr az két különböző dolog.


Egyébként Spongyabobot én is szeretem de csak bizonyos részeket. Csak akkor juthat valaki pokolra emiatt ha éjjel nappal ezt nézi és emiatt Istent elhanyagolja.

2011. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Csak akkor juthat valaki pokolra emiatt ha éjjel nappal ezt nézi és emiatt Istent elhanyagolja."


Elég elszomorító lenne, ha Isten ez alapján ítélné meg az embereket.

"Túl sok Spongyabobot néztél életedben, irány a pokol!"

Ez még viccnek is rossz.


Nem valami szimpatikus az Istenképed.

Jézus arra tanított minket, hogy szeressük egymást, ahogyan Ő szeretett minket.Ha a TV műsorok vagy egyéb szórakozások túl sok idődet veszik, akkor nem jut időd erre a legfőbb feladatodra, de, hogy ezért pokolra juss, az abszurd.

2011. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*veszik el.
2011. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
amúgy kamu a kérdés.
2011. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
akár HISZITEK akár NEM komolyan kérdeztem!!!
2011. nov. 23. 12:38
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennek örülök mert ezek szerint nem csináltam magamból hülyét amikor komolyan válaszoltam :)


Viszont akkor hadd idézzek még valamit ami ide passzol:


1Kor 6,12 - Minden szabad nekem, de nem minden hasznos. Minden szabad, csak ne váljak semminek rabjává.


Ezt nyugodtan lehet értelmezni a hobbikra, a filmekre, a divatra, a sportokra, az alkoholra. Mindent szabad, de nem minden használ, és mindent csak mértékkel.

2011. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!