Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten vajon haragszik ha...

Isten vajon haragszik ha szeretem SpongyaBob-ot?

Figyelt kérdés
a POKOLRA jutok emiatt ?
2011. nov. 22. 14:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
ha haragaduna és ezért nem néznél spongyabobot akkor felteszem a kérdés . Félsz tőle vagy szereted Istent?
2011. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon mérges emiatt és a tűzre fog vetni!!!
2011. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

13:57-es köszönöm a válaszod :-) :-)


akkor megpróbálok nem a rabjává válni :-)



nem nem félek ISTENtől és nem is szeretem mivel nem vagyok hívő (bár mostanában elkezdtem kételkedni ugyhogy lehet megtérek a végén ki tudja xd)

2011. nov. 24. 02:49
 14/16 anonim ***** válasza:
Olvass el néhány tanúságtételt a neten rengeteg van csak be kell írni Google-be hogy "tanúságtétel". Meg fogsz lepődni hogy mi minden történik az emberekkel.
2011. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát ha nem vagy hívő, akkor mindegy, mert nem attól fogsz a pokolra jutni.

Ha meg hívő vagy, akkor is mindegy, mert nem emiatt fogsz üdvözülni.


Félretéve a sarkos megjegyzéseket, Isten senkit sem készül a pokolra vetni. De sajnos lesznek, akik oda kerülnek.


Ha a fiam lennél (lányom?), attól még szeretnélek, hogy valamit nem helyesen teszel, de igyekeznék kiigazítani. Ha viszont nem az én gyerekem vagy, akkor nem érdekelne túlzottan az sem, ha mindenből megbuknál. Szóval Istent is elsősorban az foglalkoztatja, hogy a gyermekeivel mi a helyzet. Ha Isten gyermeke lennél, akkor bizonyosan törődne azzal, hogy nézel-e Spongya Bobot. Isten a gyermekévé fogadna téged is. Ha akarod.

2011. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Behajít a kályhába!
2012. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!