Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magyarországon az emberek...

Magyarországon az emberek többsége miért nem komálja a keresztényeket/kereszténységet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Magyarországon, és sajnos a világban is nagyon kevesen ismerik az igazi Kereszténységet amit a Biblia tanít. Ez már eleve kizárja azt, hogy az emberek egy reális képet kapjanak a Kereszténységről.


Én úgy gondolom hogy nem bizonyos egyházi személyek véleménye, cselekedetei alapján kéne állást foglalni a Kereszténységről, hanem az embereknek kézbe kéne venni a Bibliát és olvasni kéne, mondjuk elsőként az Evangéliumokat. Miután ezt megtették és megértették azt amit a Biblia mondani akar, utána már lehetne véleményt mondani.

2011. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Magyarországon a vallásosak többsége keresztény, beleértve mindenkinek valamilyen rokonát. Szerintem alle zusammen senki nem utálja a keresztényeket.
2011. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Mert Magyarországon a kereszténység terjedt el, és tudjuk róla hogy az egyik legagresszívebb vallás. Szeretnének mindig mindenkit megtéríteni, ha pedig nem fogadod el a hitüket, akkor lehülyéznek, pokollal fenyegetnek, és azt mondják megszállt az ördög. Ha pedig megpróbálod elmagyarázni miért nem hiszel, vagy miért másban, akkor előszeretettel használják a "ezek Sátán megtévesztő eszméi" klisét. Jah meg hogy szerintük minden más vallás hülyeség és tévtan. Ott vannak még a papok is pedofil ügyeikkel, nah meg a bort iszik vizet prédikál jelenség. Jah meg pl az én 75 éves nagyapám azóta nem jár templomba, hogy a pap felhívta rá a figyelmet a misén (választások előtt), hogy tartsa mindenki észben melyik kormány adta a pénzt a templomnak új tetőre. Jah és nem utolsó sorban nagyon irritáló az egész keresztény vallás abban a formában amiben ma létezik. Szerencsére nem minden hívő ennyire fundamentalista, a nagy többség egész normális. Bár köztük is vannak sokan akik egy vitában inkább elterelik a témát vagy belemagyaráznak mindent csak hogy jókeresztények módjára védjék igazukat. Jah meg az is hogy szeretnek úgy beszélni, hogy nagy szavakkal dobálóznak, próbálnak érzelmi szinten hatni, de közben nem mondanak semmi konkrétat. Ez az utolsó jelenség jól megfigyelhető a legtöbb hívő "érvelésében". Elsőre kb ennyi jutott eszembe.
2011. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
király
2011. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Hát azért nem a többsége,jól is néznénk ki te fiú :)))

Az szdszlmp-nek néhány száz híve van,csak hangosak azért tünnek többen,de valójában nincsenek...

Éljen a keresztény Magyarország!

2011. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aaaz utolsóval egyetértek :)
2011. dec. 11. 18:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem helytálló az,hogy az emberek többsége utálja.sokan utálják,ez tény,és megvan rá az okuk,nem egy emberrel beszélgettem erről,akik nem komálják.
2011. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bárki odafordulhat Jézushoz és elfogadhatja az üdvösség szeretetét.Sok ember jobban szereti e világ sötétségét.

Nem értik meg mekkora kegyelemben részesülhetnének ha megvallják bűneiket és az Urat szolgálják.

2011. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Isten nem létezik. Ezt az emberek találták ki régen, hogy imádj egy bállványt és ezáltal legyél jó. Láttad már egyáltalán?


Én a médiát utálom, ugyanis abban van az agymosás: Hogy szeresse mindenki istent. Amugy én sátánista vagyok. Hail SATAN!

2011. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A bállvány akármilyen magas is, csak egy l-el írják!

Sokmindent láttam már. Nem kell Istent szeretni, A Sátánnal rossz lóra tettél, Jézus megsebesítette, úgyhogy már sántikál, és még mindig rosszban.

Hali Sátán.

2011. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!