Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol is van a Bibliában az a...

Hol is van a Bibliában az a rész, hogy aki hisz, üdvözül a házanépével együtt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Eleve ez is hülyeség, hogy az üdvözül aki hisz.


Találkoztam már olyan hívővel is aki valamelyik katolikus imát rengetegszer elmondta és az a meggyőződése, hogy nem kerülhet a pokolra.

2011. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! De azt hiszem nem az én kérdésemre akartál válaszolni, mert én nem azt kérdeztem, hogy mi a véleményetek arról, hogy aki hisz üdvözül. Talán rossz kérdésnél nyomtál a válasz küldése gombra.
2011. dec. 15. 11:33
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem válaszoltam rossz kérdésre.

Én hívő vagyok, de ezeket a dolgokat babonának tartom.

Gondolom feltűnt, hogy az emberek nincsenek ugyanazon az értelmi szinten, ezért ilyen csontokat mindig odadobnak az egyházak.

Itt a legtöbb kérdés arról szól, hogy hiszel istenben vagy sem. Ez magában nem jelent semmit, egy teljesen lényegtelen információ. Attól, hogy valaki elhisz valamit nem lesz jobb ember.

2011. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Mk 16,16

Aki hisz, és megkeresztelkedik, üdvözül, aki pedig nem hisz, elkárhozik.

2011. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt keresed



(Apostolok) Cselekedetek 16,31

Azok pedig mondának: Higyj az Úr Jézus Krisztusban, és idvezülsz mind te, mind a te házadnépe!

2011. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, az ApCselesre gondoltam, köszönöm!

Andizsuzsi neked is köszönöm!

2011. dec. 15. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!