Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nézitek a zone realityn a...

Nézitek a zone realityn a "Születések" című sorozatot? 2 rész van naponta,10:10-kor kezdődik, és minden részben mutatnak születést vajúdással együtt.

Figyelt kérdés
Most lett vége,naponta végigsírom:))
2010. aug. 25. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Én már kb.3.jára nézem ujra a sorozatot:-D

Csinálhatnának uj részeket..azért jó műsor!

2010. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nézem,de csak délutánonként.17:15-kor kezdődik,és 18:05 körül van vége,két részt adnak!

Nem vagy egyedül,én is állandóan sírok.Párom mindig megkérdezi,jót tesz ez nekem,ha nézem.....?!

Szeretem a műsort!

Szép napot.

12h km

2010. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor terhes voltam a kisfiammal én is mindíg néztem. Mostmár, hogy itt van nem mindíg van rá időm, de tényleg csinálhatnának új részeket. :)
2010. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Engem is érdekelne ez a műsor de most néztem meg a port.hu-n a zone reality egész napos műsorát de abban az időpontokban amit írtatok valami egészen mást írnak! Segítsetek! Köszönöm!

18hkm

2010. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy szólták, most már én is nézni fogom:)
2010. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is szoktam nézni, ha épp vizsgálatokra megyek és otthon vagyok. De szerintem 1 órakkor kezdődik nem? Úgy rémlik. Vagy az a life network? ott is megy. Én is mindig sírok rajta, eddig azért mert azt mondták nem lehet babám, most meg azért mert mégis léteznek csodák és itt van.


12 heteske

2010. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is nézném,de úgy vagyok mint az egyik válaszoló...épp tegnap néztem a port.hu-n de nem írja egyik időpontban sem amit itt emlitettetek.
2010. aug. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
10.10-kor kapcsold be a zone realityt...teletext
2010. aug. 26. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!