Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudnék csatlakozni a...

Hogyan tudnék csatlakozni a Gyémánt Út Buddhista Közösséghez?

Figyelt kérdés

Egyszer egészen véletlenül a kezembe került a Dalai Láma egyik könyve és teljesen magával ragadott!Azóta egyre többet olvasok a buddhizmusról és ez nagyon jó hatással volt az életemre!


Az a gond,hogy eddig csak olvastam a buddhizmusról,de szeretném még jobban elmélyíteni ezt,de sajnos nem ismerek buddhista embereket...


Láttam,hogy a lakhelyemen van Gyémánt Út és sok jót olvastam róla.

Ha esetleg van itt olyan ember,aki a közösség tagja,legyen szíves informálni engem!


Hogyan csatlakozhatnék?Meg kell előre beszélni,hogy mikor menjek vagy váratlanul is beállíthatok valamikor?Hogyan fogadják az újakat?

Minden érdekel a Gyémánt Útról!!


2011. dec. 23. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. január elsejével megszűnik mint egyház. Ha egy hétre belépnél...
2011. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg??És abszolút megszűnik?
2011. dec. 23. 22:17
 3/8 Peruccsia ***** válasza:
58%
Csak mint egyház, de attól még egyesület maradhat
2011. dec. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, ha kiábrándítalak, de ez mind csak humbug. Ilyen vallás egyszerűen nincs, hamis mind! Mindössze csak bemagyarázod magadnak, hogy ez most jó! (már bocs, nem bántani akarlak, csak az igazat mondom) A Dalai Láma meg csak egy egyszerű ember aki nem tud mit csinálni a szabadidelyében és ezért kitalálta ezt a sok sz*. Már bocs, csak fáj hogy ilyenekben hisznek az emberek.
2012. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Peruccsia ***** válasza:
58%
De Tinácska, gondolom a te hited az Egyetlen Igaz Út :)
2012. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tina!

Nem kell bocsánatot kérned,hiszen nem tudtál kiábrándítani,és ne fájjon,hogy mások ilyenekben hisznek,hiszen valószínű,hogy ők jobban érzik magukat,mint te...Néha nekem fáj,hogy vannak ilyen begyöpesedett agyú emberek,mint te.

Én sem szólok le más vallásokat,mert ha az jó hatással van az emberre,akkor mégis miért tenném?

2012. jan. 1. 23:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nézz be egy közös meditációra a Buddhista Központba a Keleti mellett, a Munkás utcában. Este hétkor szokott lenni, és persze ingyenes! :)
2012. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!