Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a velemenyetek errol az...

Mi a velemenyetek errol az oldalrol?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 6. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.


Nem itt kell hirdetni.

2012. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak benne hasznos válaszok.Nem szabad mindent szó szerint venni benne,mert a közvetítő egója is torzíthat az üzeneten.
2012. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

en nem reklamozni akartam

csak szerintetek igaz az amit ez a hulye osszehord? marmint en Istenben hiszek, meg azt mondja h a 12 tanitvanybol 5 reinkarnacioja magyarorszagon lakik

Hagyjuk mar...

2012. jan. 7. 09:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de képtelen voltam szóról szóra végigolvasni a blogot, mert amit beleolvastam, az ritka példája a legostobább szemétnek.


Teljesen Bibliaellenes, az írójának saját beteges gondolata az egész vallásról, Bibliai történetekről. Úgy gonolom először olvasott el egy rahedli ezotérikus könyvet, majd ennek fényében vette górcső alá a Bibliát. Ritka mocsok született belőle...

2012. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen blogokba, oldalakba én már bele se kezdek. Hiszek Istenben, viszont nem megyek el szó nélkül amellett, hogy az Ő nevével jöttek létre a történelem legatalmasabb üzletei, és csak ott nem fordították még ki a Bibliát, ahol nem fértek hozzá...
2012. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értek vele egyet,főleg amit a Noé bárkájáról mond.

Ami a Bibliában le van írva az úgy van,az nem egy legenda és nem valami eltorzított,elferdített mese mert amit Isten mondott az szín igaz.

2012. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak belekukucskáltam egy kicsit a linkbe, ennyi elég is volt... Az oldal (a GYK) szabályzatára való tekintettel a véleményemet nem fejteném ki részletesen. :)


A kommentbeli kérdésedre válaszolva: Ha a Bibliában írottakat vesszük alapul, akkor nem lehet igaz az, amit az állítólagos médium összehord. A Biblia nem tanít reinkarnációról például. Ír viszont hamis tanítókról és hamis prófétákról; ill. hitetőkről, akik meg akarják téveszteni az embereket. Ja, és minden okkult tevékenységben való részvételtől is óva int, mivel ezek az emberre nézve igen veszélyesek.


Üdv. :)

2012. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A linkelt oldalon a linkek, partnerek között található az ezoklub.


Nekem ennyi elég ahhoz hogy a többi részét ne is nézzem.


A válaszok között:

"A szivárványlélek egyazon lélekszériába tartozik az indigólelkekkel, de különböző típusok. Az ún. szivárványlélek érzékeny és okos, de nehezen szocializálható, nem kollektivizálható."


Ez szerintem egyértelműen ezoterikus tanítás.

2012. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!