Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi a véleményetek az " Interpa...

Mi a véleményetek az " Interpals" nevu oldalrol?

Figyelt kérdés

Par hete bukkantam erre a ( egyébként remek) oldalra , akkor talaltam is ..nem mondom, hogy jovobeni baratokat, de két " virtualis" ismerost- egy orosz sracot meg egy japan uriembert.

Nemrég ujra regeltem rà, de valahogy vannak fenntàrtasaim az oldallal kapcsolatban . Eddig valahogy egyetlen értelmes ember sem irt, csak a sok idétlen a marhasagokkal, meg hazassagi ajanlatokkal :D ( mit csinalok rosszul? :D)


Nektek - akik fent vagytok- vannak jo tapasztalataitok? Szereztetek baratokat?


Koszi!


2010. nov. 23. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én fenn vagyok, bár nem sűrűn járok fel, mivel ritkán érkezik az üzeneteimre is válasz. Régebben napi szinten tartottam az emberekkel a kapcsolatot, de előbb-utóbb ők kikoptak, mivel hosszú távon ha nem találkozik az ember valakivel, már nem talál témát, amit megbeszélhet. Másrészt az ember életében először újdonság, és nagy kedvvel veti bele magát, de később elunja.

Egyébként nem is biztos, ha valakire ráírsz, ő majd válaszol, és kölcsönös szimpátia alakul ki. Házassági ajánlatokat én is kaptam, persze mindig profilkép nélküli gazdag úriemberek szerettek volna a feleségükké, és felajánlották, hogy elutaznak ideáig, majd a pereputtyommal a saját kis rezidenciájukon élhetek gazdagságban, boldogságban egy szép házasságban.


Jelenleg két emberrel "tartom" a kapcsolatot. Az egyik nem válaszolt már egy ideje, a másik pedig megkért, hogy regisztráljak a facebookra, mivel már az Interpalson nem aktív. Aki nem válaszolt egyébként azt hiszem ott ismerte meg a "barátját". Persze távkapcsolat, és én az ilyesmit fenntartásokkal kezelem: mert milyen már, hogy ott ismerkednek meg, és a fiú Koreában lakik: 1 évben ha 3x látják egymást, de valakinek bejön barát és barát-barát kompozícióban is.


Nem csinálsz semmit rosszul.

2010. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:) koszi a vàlaszt :)


jaja, ami meg még nagyon vicces, az az, hogy legeloszor csak egy sajat fotot tettem fel, nem irtam le hogy csalàdom van... Két ora alatt ( nem vicc!!)56 uzenetem volt, ebbol egy se volt értelmes, csak a szokàsos baromsàgok... Oké, hogy lenyugodjon egy kicsit a nép, feltettem egy fotot amin a kisfiam is rajta van.. mit ad isten, alig jon azota uzenet :)


Szànalmas... nagyon ki kell fogni az értelmeseket, de tény, hogy ha sikerul, akkor a levelezésbol nagyon szép kapcsolatok tudnak kialakulni :)

2010. nov. 23. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is fent vagyok az oldalon:) És nagyon kedves ismerősöket találtam ott, akikkel rengeteg dologról tudok levelezgetni.. Egyébként nyelvtanulás céljából regisztráltam, és nagyon bevált az oldal. Én is kaptam leveleket, de én inkább magam válogattam ki azokat, akik érdekelnek.. Aki régebben fent van, az már nem nézegeti a friss felhasználókat, viszont lehet, hogy számodra éppen ő lenne az ideális..
2010. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet állítani, h mely kontinensekről fogadsz üzenetet. Ha Afrikát kiveszed, máris nagyságrendekkel csökkenni fog a házassági ajánlatok száma :)
2010. nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Hogy mi? Ott ismertem meg a mostani szerelmemet, hihi:) Már fél éve együtt vagyunk:P Egyébként mióta tart ez a kapcsolatom, azóta szinte nem is járok fel az oldalra, mert nincs sok időm, meg különösebben kedvem sem. Eredetileg nyelvtanulás céljábül regisztráltam oda, illetve új embereket megismerni:)
2010. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!