Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A boltokban lehet kapni...

A boltokban lehet kapni szenteltvizet?

Figyelt kérdés

Én szeretnék venni, mondjuk 2 literes palackban, de csak a templomban találtam de abba mindenki belemossa a kezét! -.-"

Vagy házilag hogy tudok szentelt vizet készíteni?


2012. jan. 23. 19:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy a katolikusoknál a keresztelőnek van valamilyen költsége.De hogy szentelésért mennyit kér, kér-e egyáltalán, azt nem tudom,gondolom, illik adni neki valamit, ha nem kér, akkor is, minden esetre ez majd kiderül időben, mert ezt előre meg kell kérdezned, nem akkor, amikor már végigszentelte a jószágaidat.


Amúgy nincs abban semmi kivetnivaló, hogy megkérdezted, lehet-e a boltban kapni szentelt vizet.Én inkább arra lennék kíváncsi, lehet-e a templomban venni pálinkát?

2012. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
:D hát biztos lehet kapni templomban pálinkát. Talán van olyan pap, akinek a misebor már nem elég és tart raktáron egy kis pálinkát :)
2012. jan. 24. 16:37
 23/25 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mennyi a költsége. Ha esetleg azt mondja, nincs, akkor ha adtok neki pénzt, mondjátok hogy adomány a templomnak pl., akkor elfogadja. És kínáljátok meg valami sütivel, vagy ha olyankorra jön, hívjátok meg ebédre is, de akkor szólj neki előre, hogy arra is várjátok (hogy ne főzzenek neki fölöslegesen vagy ilyesmi). Egyébként nem gáz a kérdésed, csak elsőre kicsit meglepő. :)
2012. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
igen, a teszkóban most akciós, és az üvege visszaváltható....
2012. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
fogj egy slagos kerti locsolot és a papal fogasd meg és agyjon neki de vampirok ellen még jobb csak incsenek vampirok az a baj vagy néz meg a szenteltetéses szoveget és fogj valminyi vizet szentelted meg azt kész
2012. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!