Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki volt már a Hit Gyülekezeté...

Aki volt már a Hit Gyülekezetének az istentiszteletén, mesélne nekem róla? Holnap megyek először!

Figyelt kérdés
Kell valamit magammal vinnem? 15/L
2012. febr. 4. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Pénzt vigyél magaddal. 15 évesen nem mennék közéjük. Nagyon bigott társaság.
2012. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Szia csak egy Bibliát és magadat :)

Egy kicsit furcsa lesz lehet, mert nagy hangsúlyt fektetnek a dicséretnek, de ennek is meg van az oka, jah és a betöltekezés ne ijedj meg tőle nem bánt tapasztalatból mondom, de ha kísérnek kérd meg hogy magyarázza el neked, szívesen meg fogja tenni.

Nem kell adakoznod ha nem akarsz.

Esetleg kihívnak hogy mondj el egy megtérő imát, de ha nem akarsz természetesen nem kell kimenned. Melyik városba mész majd?

Az Úr áldjon meg, Rita

2012. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon jó helyre mész,tudd meg.Minél elöbb rendezed az életed az úrral,annál sikeresebb leszel.Nincs belépődíj.Ha most mész elöször,nem baj ha még nincs bibliád,ha van akkor vidd el.Sokan fognak majd támadni,hogy nem mész velük bulizni,szórakozni,de tudd meg,ezeket a dolgokat énis kihagytam az életemből,és egyáltalán nem bántam meg.Ha valamit nem értesz,nyugodtan megkérdezheted,szívesen válaszolnak rá.Sok sikert!Isten Áldjon!
2012. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

A két hitgyülis válaszából láthatod,ha közéjük kerülsz,akkor nincs fiúzás,nincs diszkó,a házasságig szűznek kell maradnod,állandóan a Bibliát kell tanulnod,

nem lehetsz igazán tini.

2012. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
utolsót még kiegészíteném annyival, h ha megtudják h hitgyülis vagy akkor még bolondnak is fognak nézni... rendes vallást nem sikerült választanod?
2012. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
A Hit gyülekezete szerintem egy szekta a gyenge, könnyen befolyásolható embereknek. Nagyapám hitgyülis, és gyakorlatilag olyan mint egy agymosott. Abszolút soha semmilyen témában nem tud a vallástól elrugaszkodni. Én már értelmesen társalogni nem is igen tudok vele.
2012. febr. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

Ki beszélt rá? Amúgy tánc,vigadás,majd egy jó kis mese.lehet még élvezni is fogod.Ha nagyon elszabadul a pokol,akkor rohangáló,földön fetrengő,össze-vissza halandzsázó embereket is fogsz látni.

Majd írd le az első tapasztalatodat!:)

Sok sikert!

2012. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Még valami.Egy 15 évest még nem néznek ki,ha nem száll be anyagiakkal az "ÚR ügyébe".Őt még megilleti az etetés időszaka (ameddig nem lesz keresőképes) alatti felmentés.:)
2012. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Hát először is reklámozni fogják a kivetítőn a könyveket ,hogy ezt vedd meg meg azt vedd után feláll valamelyik pásztor a színpadra mielőtt még el kezdődne az az Isten tisztelet ott is reklámoznak ,hogy vegyél azt vegyél ezt.El kezdődik az Ének az egészen szép aztán jön Német Sándor el kezdi a fedést ,hogy tizedelj jönnek a kosarakkal egy

embert sem hagynak ki úgy hogy elég ciki ha nem dobsz bele.Az után kezdődik a tanítás.

És mire vége van úgy fogod érezni akármennyi pénzt dobtál bele a kosárba az még mindig kevés.

2012. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Én évekig jártam, nem a fent említett okokból hagytam abba. Ne hallgass a krizizálókra, tapasztalatuk nulla.


Menj el nyugodtan, nekem jót tett. Itt senki sem figyeli bulizol-e, hogyan élsz,ez nem Jt ahol kizárással fenyegetnek. Rajtad áll, mennyire akarod komolyan venni a dolgot.

Én sosem fizettem tizedet, mindig annyit adtam, amennyit tudtam. Soha senki nem szólt meg.

Jól fogod érezni magad meglásd. Aztán majd eldöntöd hogyan tovább.

Az Úr áldjon meg

2012. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!