Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismeri valaki a www.mera.hu...

Ismeri valaki a www.mera.hu oldalt? Hiteles, megbízható? Van egy "Biblia üzenete"sorozatuk. Ismeri-e valaki? Hitelesen tanítja-e a Bibliát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ismerem, és ajánlom. Bár nem hallgattam még, de ismerem az alapítványt, és a szerkesztőjét. Semmi rosszat nem fogsz találni benne, kiegyensúlyozott, Biblikus tájékoztatást kapsz belőle. Legalábbis, ha a műsor jellege olyan, mint a szerkesztői:)
2012. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. febr. 13. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:

En nem ismerem.


Majdnem mondtam, h aki tanitja, az mar beleviszi a sajat nezeteit, tehat: csak az eredeti hiteles. Ami ez esetben a Biblia lenne, ha...

Szemelyes velemenyem szerint nem lehet a Bibliat hitelesen tanitani, mivel az evszazadok soran, (nem mindig tökeletes) forditasok, erdekek miatt (mivel a papok is csak emberek) az eredetihez kepest vannak benne masitasok. Sztem nem a Bibliabol, hanem az ösi vallasok, filozofiak tanulmanyozasa soran, imadkozva/meditalva lehet rajönni arra, ami hiteles.

2012. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!