Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezen változtatni kell, vagy...

Ezen változtatni kell, vagy esetleg pont, hogy ezt használná fel Isten?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egyedül lenni, engem az pihentet. Heti egy program - az is csak az ifi - bőven elég nekem, különben hadd legyek egyedül. (Jó, néhány hétvégén megyek valahova, de csak néhányon...)

Vannak hobbijaim, engem eléggé érdeklő, időről időre változó erős érdeklődési köreim, azokkal kötöm le magamat.



Ez tényleg bálványimádás?

Illetve, ez tényleg önzőség?


2012. febr. 21. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Tedd fel magadnak a kérdést.


Csak a személyes érdekeiddel törődsz eközben, "más" érdekeit háttérbe szorítva? S ezen dolgokat, érdeklődési köröket bálványként tiszteled, minden "mást" ezek mögé helyezve?


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi van már egyedül se lehet az ember? Hogy jön ide a bálvány imádás? Igen önzőség de ne aggódj mindenki az.
2012. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, ilyen vagy. A lényeg hogy Istenről ne feledkezz el (márpedig nem fogsz, különben nem azon agyalnál ez bűn-e). A nagy próféták is sokat voltak egyedül, és eközben közelebb kerültek Istenhez,vagy a természethez. Mohamed, Buddha... csak úgy példának.

Ne aggódj nincs ebben semmi, bűn. Nem ettől dől el, milyen ember vagy. Ha igen, akkor én nagyon bűnös vagyok:)

2012. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Először is kutakodj egy kicsit, ha úgy is van időd, és rájössz, hogy a kereszténységet pogány és más világvallásókból dobálták össze anno. :)
2012. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jól érzed magad így,akkor mi ezzel a probléma?

A bálványimádás az meg egy más téma.ennyi erővel,minden vallásos bálványimádó,mert mégis csak egy Isten előtt térdepelnek.

Amúgy a levegővétel is önzés,erre nagyon figyelj oda,mert,hogy jössz te ahhoz,hogy más elől szívd? és ne egyél paprikás krumplit,mert Etiópiában éheznek a kis gyerekek.ez is önzés.meg a hobbijaid is.egész nap a szobádban kéne imádkoznod,ahhoz,hogy ne legyél önző! és még akkor is önző lennél,mert csak magadra gondolnál:-)

Na,remélem átjött az irónia:-) Nincs baj azzal,amit csinálsz.

2012. febr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A jóra való restség is lehet bűn, a mulasztás is.
2012. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom te is azok közé tartozol, akiknek ha nincs problémájuk akkor csinálnak maguknak.
2012. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Úgy látom te is azok közé tartozol, akiknek ha nincs problémájuk akkor csinálnak maguknak."

Kicsit ez is igaz. De csak egy kicsit... A fenti lehet valós probléma is.

2012. febr. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!