Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy képtelen...

Miért van az, hogy képtelen vagyok találni egy hozzám illő, csinos (de nem ribancos) leányzót, aki ugyanugy mint én nem akar mást csak boldog családi életet, sok szép gyermekkel? És mért pont engem választott ki a jó Isten,?

Figyelt kérdés
hogy pap legyek, mikor már évek óta rettegek, mert tudom, hogy előbb-utóbb megjön a hívása. Most meg is jött, de én nem akarok az lenni, vajon mondhatok rá nem-et?
2011. nov. 15. 21:42
 1/8 Stella90 ***** válasza:
nem kell feltétlenül papnak menned, hogy tiszteld Istent, és hihess benne. nekem mindigis egy szép család volt az álmom, de sajnos én sem találtam egy férfit sem, aki mellé bátran lekötném magam. :(
2011. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tipikus... senki nem találja az igazit... rohadt élet...
2011. nov. 16. 14:10
 3/8 Stella90 ***** válasza:
hát igen...az emberek, ha találnak is valakit, csak megváltoztatni akarja az embert. senki sem szeret már senkit pusztán önmagáért... (tisztelet a kivételnek) mindenki csak falak mögé bújik, mert már nem mernek bízni egymásban...vagy csak félnek a csalódástól...rengeteg ok van...de egyébként igazad van...rohadt élet...
2011. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Úgy érted katolikus pap? Mert ha nem, akkor lehet családod.

De egyébként a Biblia szerint (én eddig így értettem meg) Isten gyönyörködik a családban és nem akarja, hogy az emberek cölibátusban éljenek. Pál valamelyik levelében olvastam.


Egyébként meg, hogy kiválasztott, az tök jó dolog. Én is kaptam tőle egy hívást (Jeremiás könyvének 1. fejezetéből). És néha én is úgy érzem, hogy annyira mást akarnék csinálni pl. médiában dolgozni vagy mittudomén.

Ha adhatok egy tanácsot, bízd magad az Úrra. Tudom, könnyű mondani. Nekem is tök nehezen ment/megy. "Hagyjad az Úrra a te útadat, és bízzál benne, majd ő teljesíti." Zsoltárok 37,4

remélem segítettem valamennyire.

2011. nov. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy érdekességképpen. Ha pap vagy miért mondod ,hogy rohadt élet, holott Jézus mondja: én vagyok az út az igazság, és az élet.Tehát ezzel azt mondtad, hogy rohadt Jézus. Mitől rettegsz? Istentől nem kell, így , ha rettegsz, akkor az nem Istentől van. Úgyhogy mondjál nyugodtan nemet.Pál azt mondja, a híveknek: választott nép, királyi papság, szent nemzet.Úgyhogy minden hívő pap.
2011. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nemvok pap
2011. dec. 30. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha összeállnál az első válaszolóval?
2011. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mekkora forma vagy :) am mert 2 évvel idősebb nálam meg neten ismerkedni sztem prosztóság
2012. jan. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!